iPad Pro Ne Zaman Çıkacak? iPad Pro Özellikleri Ve Satış Fiyatı

 

apple ipad pro

Teknolojinin önde gelen firmalarından biri olan Apple, 9to5Mac isimli sitede yer alan habere göre, 12.9 inçlik ekrana sahip yeni iPad Pro’nun satış tarihi hakkında açıklamalarda bulundu.

 

Şimdilik satışa sunulmamış olan iPad Pro, Apple tarafından geçtiğimiz ay duyurulmuş, teknik özellikleri ve fiyatı ile bilgiler basınla paylaşılmıştı. Geçen Eylül ayının yıldızı konumundaki iPad Pro için fazla beklemeye gerek kalmayacak.

 

Daha Fazlası


1 182

iPad Pro Özellikleri Ve Satış Fiyatı

4K çözünürlükte ve 12.9 inçlik ekrana sahip, 4 GB’lık RAM ve Apple’ın gelişmiş A9x işlemciye sahip olan iPad Pro, iddialara göre 11 Kasım’da raflardaki yerini alacak. Daha önceki açıklamalarında Apple, iPad Pro’nun çıkış tarihi için Kasım ayını işaret etmiş, fakat bir çıkış tarihi yayınlanmamıştı. iPad Pro’nun Kasım ayında satışa çıkacağı netleşmiş fakat kesin tarih belli olmamıştı.

 

9to5Mac’da yer alan habere göre, Apple’ın tedarik zincirinden, yeni tabletin 11 Kasım’dan itibaren raflardaki yerini alacağı belirtildi. Sitenin bundan önceki Apple ile ilgili paylaşmış olduğu iddiaların çoğunluğu doğru çıkmıştı. Bundan dolayı bu iddianın kesin olma ihtimali çok yüksek. Apple cephesinden şimdilik net bir tarih açıklanmasa da Apple’ın internet sitesinde iPad Pro için “Kasım’da sizlerle” ifadesine yer verilmiş.

 

32 GB’lık dahili hafızaya sahip olan tablet, 799 Dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olup, 99 Dolarlık Apple Pencil kalem ve 169 Dolarlık klavye aksesuarları ile birlikte de satın alınabilecek. Tabletin fiyatı farklı hafıza seçenekleri ve LTE bağlantılı çeşitleri ile 1000 Dolara kadar çıkabilecek.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri