Tomb Raider 2 Android Oyun Özellikleri

Daha Fazlası


1 11

 

tomb raider 2

Bir dönemin pc ve konsol platformuna damga vuran oyunlardan biri olan Tomb Raider’ın yeni serisi, Android işletim sistemli cihazlar için de uygulama mağazalarındaki yerini almış durumda.

 

Oldukça eski bir oyun olduğu için tahmin edeceğiniz gibi görsellik açısından günümüzde geliştirilen mobil oyunlarından geri kalmış olsa da Lara Croft karakteri ve oyun içi atmosferin çok iyi sunulması görselliği ikinci plana itiyor.

 

Android işletim sistemli telefon ya da tabletlerinize satın alarak yükleyebileceğiniz Tom Raider 2’de, güzelliği kadar muhteşem yetenekleriyle de kendisine hayran bırakan Lara Croft’un maceralarla dolu dünyasına giriş yapmış oluyorsunuz. Serinin diğer oyunlarında olduğu gibi bu oyun da bir hikaye üzerine kurulmuş.

 

Tomb Raider 2 Hikayesi

Oyunda anlatılan hikayeden kısaca bahsedecek olursak; Lara Croft, Dagger of Xian ismindeki ejderhanın gücüne sahip olduğu iddia edilen bir hançerin peşine düşüyor. Sahip olduğu kişiye özel güçler kazandıran bu hançerin peşinde olan tek kişi Lara Croft değildir. Kahramanımız hançeri bulmak için Tibet, Çin, İtalya ve Venedik’i karış karış gezerken karşısına savaşçı rahipler ve tarikat üyeleri çıkar.

lara croft

Pek çok değişik mekanı görebileceğiniz oyunda hançere ulaşmak için Lara Croft’un tüm yeteneklerini ortaya çıkarıyorsunuz. Yüksek tepelere tırmanma, araç kullanma, mini bulmacaları çözme ve olmazsa olmaz çeşitli silahı kullanma yetenekleri, Lara Croft ile yapabileceklerinizden yalnızca birkaçı.

 

Mobil platformlar için tek seçenek  Tomb Raider değil; bunun dışında Lara Croft GO, Lara Croft: Relic Run gibi daha yenilikçi oyunlar da mevcut fakat hiçbiri Tomb Raider’ın alışılan oynanışına sahip değil. Eğer görsellik olarak pek takıntınız yoksa ve Tomb Raider heyecanını telefon ya da tabletlerinizde yaşamak istiyorsanız Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

 

Tomb Raider 2 Oyun Detayları

Boyut: 219 MB

Ücret: 3,58 TL

Dil: Ingilizce

Sistem Gereksinimleri: Android 4.0 ve üzeri

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri