Armored Warfare Tank Oyunu Detayları

armored warfare

Obsidian tarafından geliştirilen Armored Warfare oyunu, Wargaming tarafından geliştirilen ve dünya genelinde milyonlarca kişiye ulaşan World of Tanks oyununa rakip olarak geliştirilen ücretsiz MMO tank oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu kategorideki alt sınıf örneklerden çok daha başarılı bir oyun olan Armored Warfare’ın en dikkat çeken özelliklerinden biri de CryEngine 3 ile güçlendirilen jilet grafikleri.

 
World of Tanks’ın tek başına kurmuş olduğu imparatorluğa rakip olmak isteyen Armored Warfare’ın öne çıkan bazı özellikleri de var. Örnek verecek olursak, Armored Warfare’de 2. Dünya Savaşı ya da Kore’nin savaş dönemi tankları yerine modern araçlara yer verilmiş. Hem tarihi yapıya hem de modern teknolojiye yer veren Armored Warfare, aksiyon ve strateji dolu sahneleriyle oyun severlere büyük bir heyecan yaratıyor.

armored

Daha Fazlası


1 58

 

Son zamanların en popüler oyunlarından biri olan MMO tank oyunlarına yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Armored Warfare, kullanıcılarına pek çok sürprizi beraberinde getiriyor. Oyun içinde yer alan savaş alanlarının atmosferi bakımından güçlü olmasını düşünecek olursak, önemli bir kitleye hitap edeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.
Bu farklılıklardan en önemli olanı hiç şüphesiz oyun içindeki grafiklerin ve sahnelerin mükemmel görünmesi.

 

Patlama sahneleri, sis bombaları, çamur derken oyun bir anda mükemmelleşiyor. Oyunun grafik kalitesi World of Tanks ile kıyaslandığında çok daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar oyun sektöründe yeni de olsa ilerleyen günlerde Armored Warfare’ın adının daha çok duyulacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri