Android Zombi Oyunu: Dead Effect 2

dead effect 2

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen ve aksiyon dolu sahneleriyle oyun severleri kendisine bağlayan Dead Effect 2, FPS türünde bir zombi oyunu olarak oyun severlerin karşısına çıkıyor. Kanlı aksiyon sahneleri ve yüksek kalitede grafikleriyle ön plana çıkan oyun İngilizce dil desteğine sahip.

 

FPS Türünde Zombi Oyunu

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinize herhangi bir ücret ödemeden yükleyebileceğiniz aksiyon oyunu olan Dead Effect 2 oyun severlere bilim kurgu tabanlı zombi hikayesine götürüyor. Serinin ilk oyununda uzayın derinliklerinde bulunan bir uzay istasyonundan gelen yardım çığlıklarına karşılık verilmiş ve kan dondurucu sahneleriyle oyum severleri etkisi altına almayı başarmıştı.

Daha Fazlası


1 11

 

Serinin yeni oyunuyla birlikte hikayeye kaldığımız yerden devam ediyoruz ve uzay istasyonunu temizlemek için pek çok zombi ve canavarla savaşmak zorunda kalıyoruz. Dead Effect 2 ile cihazınızın sınırlarını zorlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Zombilerle savaşırken kolların ve bacakların havada uçuştuğuna tanıklık edeceksiniz.

dead effect zombie

 

Oyun içinde RPG elementleri bulunmakla birlikte, farklı kahramanları seçme şansına da sahipsiniz. Oyunda ilerledikçe değişik silah ve ekipmanları da kullanabilirsiniz. Oyunda kullanılan grafiklerin son derece başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca mekan tasarımlarının da konsol oyunlarını aratmayacak şekilde olduğunu da belirtmemizde fayda var.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri