Teknosa’dan Bonus ile alışveriş yapanlara 9 taksit fırsatı

teknosa-bonus

 

Türkiye’nin ilk çok markalı ve çipli kredi kartı olan Bonus, sunduğu özel fırsatlarla kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.

Bonus’un cazip kampanyaları sayesinde Bonus ile işbirliği içinde olan markalardan daha avantajlı alışveriş yapma imkanı elde edebiliyorsunuz. Türkiye’nin en çok tercih edilen teknoloji marketlerinden biri olan Teknosa’da da Bonus fırsatlarından yararlanmak mümkün.

Televizyon, beyaz eşya, fotoğraf makinesi, küçük ev aletleri ve benzeri elektronik eşya ihtiyaçlarınızı uygun ödeme koşullarıyla satın almak istiyorsanız, Teknosa Bonus kampanyası tam size göre.
31 Ekim 2015 tarihine kadar tüm Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com’da telekomünikasyon ürünleri dışındaki tüm ürünlerde geçerli olan kampanya ile Teknosa mağazalarında 9 taksit fırsatıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Daha Fazlası


1 127

Kampanyaya Bonus, Miles&Smiles, Money Visa, Sanal kartlar Bonus Business Card, Miles&Smiles Business,Amex business, Flexi ve tüm Bonusnet bankaları(DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabank Bonus) kart sahipleri katılabiliyor. Bonusgenç ve Bonus Flexi kartlara ise en fazla 3 taksit yapılabiliyor.

BDDK tarafından yayımlanan yasal düzenlemelere göre, bireysel kredi kartı kullanılan cep telefonu satışlarında kredi kartına taksit yapılamazken, Kurumsal (Ticari) Kredi kartlarıyla yapılan telekomünikasyon alımlarında dokuz aya kadar taksit yapılabilmekte.

Bonus’un sunduğu fırsatlar bunlarla sınırlı değil. Garanti Bonus cazip finansal çözümleriyle de kullanıcılarının işini kolaylaştırıyor. Günlük harcamalarımızı kredi kartları ile yapabiliyor olsak da zaman zaman nakit paraya ihtiyaç duyabiliyoruz. Böyle anlarda Bonus’un kredi kartından nakit avans özelliği yardımınıza koşuyor.

Bu hizmet sayesinde Bonus kredi kartınız ile Garanti Paramatik, diğer banka ATM’leri, 444 0 333 Alo Garanti ve Garanti İnternet şubelerinden nakit avans alınabiliyor. Paramatik’ler ve yurtiçi ATM’lerde kredi kartı ile kart başına günlük 4.000 TL nakit çekimi yapılırken, yurtdışı ATM’lerde kredi kartı ile günlük 7.000 TL nakit çekilebiliyor.

Bonus’un devam eden kampanyaları ve özel fırsatları hakkında detaylı bilgiye Bonus.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri