Merak edilen ilginç sorular ve keyifli içerikler Ofpof.com’da

ofpof

Derdi tasayı bırakıp biraz neşelenmek, keyiflenmek mi istiyorsunuz? O halde eğlenceli içeriklerin yeni adresi Ofpof’la tanışma zamanı.

“Keyfinizin sosyal kahyası olmaya geldik” sloganıyla yola çıkan Ofpof, farklı kategorilerde birbirinden ilginç içerikleri bir araya getiren renkli bir site.Hayata dair pek çok konuya esprili bir dille yaklaşan Ofpof, okumaktan zevk alacağınız içerikler sunuyor.

Merak edilen ilginç sorular ve keyifli içeriklerin yanı sıra film, teknoloji, oyun, spor gibi alanlarda değişik paylaşımlarda bulunan sitede gezinirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Sitede merak uyandıran değişik içerikler bulunuyor. “Uzaylıların varlığına dair 5 belirti, beyni geliştiren bilgiler, kocanızı evde tutmanın 10 yolu, kusursuz bir selfie’nin püf noktaları gibi ilgi çekici içeriklerin yanı sıra, korktuğumuz anda vereceğimiz en komik tepkiler, standup-çıları gölgede bırakacak 12 tweet” gibi neşeli içerikler de yer alıyor.

Daha Fazlası


1 44

Ofpof’un keyif kategorisi de zengin içeriklerle dolu. Kalabalıkken keyif alınan aktiviteler, 20’li yaşlarda olanların bildiği 5 yiyecek, tatil beldesinde popüler olmanın yolları, Türk müziğinin en atarlı 10 şarkısı, titiz annenin pasaklı kızının halleri, İstanbul’da en güzel Türk kahvesi içebileceğiniz 5 mekan, her pazartesi diyete başlayan arkadaş tipi gibi hem bilgilendirici hem de eğlenceli paylaşımlara sahip.

Ofpof’da teknoloji, oyun ve spor dünyasına yönelik de içerikler bulunmakta. Dijital dünyaya dair renkli bilgiler, teknolojik aletlere yönelik ipuçları, mobil kullanıcılarının karşılaştıkları durumlar, en ilginç sporlar ve popüler oyunlar hakkında okuyucuyu kendine çeken paylaşımlar var.

Ofpof’un içeriklerini okurken hem yeni bir şeyler öğrenmenin keyfine varacak, hem de esprili içeriklerinde kendimizden bir şeyler bulacağız.
Bu renkli sitenin yazarlarından biri de siz olabilirsiniz. Ofpof’un OCN adını verdiği içerik ağı; yazarlar, bloggerlar ve kurumsal yayıncılar için gelir paylaşım modeli sunuyor. Bu sistem içerik üretenlerin yazılarını geniş kitlelere duyurmalarını ve içeriklerinden gelir elde etmelerini sağlıyor.

Sisteme sadece bireysel yazarlar değil, gazete, dergi gibi kurumsal yayıncılar da katılabiliyor. Sayfa görüntülenmesine göre ödemenin yapılacağı modelde, yazarlar yayınlanan tüm yazılardan gelir elde edecek ve trafik gelirinden %25 pay alacak.

Ofpof’da yayınlanabilecek yazıların 100% orijinal, özgün ve daha önce başka bir yerde yayınlanmamış olması gerekli. Yazının onaylanmasıyla birlikte, içerik yazarın sitede oluşturduğu profilinin altında yayınlanacak. İçerik onaylandıktan sonra yazıların linki, başlığı veya kısa açıklamasını istediğiniz yerde yayınlayıp yazılarınızın trafiğini arttırabilirsiniz.

Hayatın keyif veren yönleri hakkında eğlenceli bir şeyler okumak, vaktinizi güzel değerlendirmek istiyorsanız Ofpof.com web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri