Blackberry Priv Türkiye Satış Fiyatı

blackberry

Akıllı telefon sektöründe yeniden eski günlerine dönmek isteyen BlackBerry, yeni amiral gemisi modeli Priv’in satış fiyatı netlik kazandı. Özellikle fiziksel klavyesi ile dikkat çekmeyi başaran telefonla ilgili detaylar haberimizde.

Blackberry Prive Öne Çıkan Özellikler

Özellikle fiziksel klavyesi ve 18 Megapiksellik kamerası ile dikkat çeken telefonun satış fiyatı nihayet ortaya çıktı. Hatırlanacağı gibi BlackBerry CEO’su John Chen, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamada Blackberry Prive’in ucuz fiyata satılmayacağını ve raflarda yüksek fiyatlı telefonlar arasında yer alacağını ifade etmişti.

Blackberry Priv Satış Fiyatı

Daha Fazlası


1 158

John Chen tarafından yapılan açıklamanın ardından Çin’in önde gelen sızıntı kaynaklarından biri olan Leaksfly, Priv’in satış fiyatını açıkladı. Leaksfly’ın iddiasına göre telefonun satış fiyatı 630 Dolar. Eğer iddialar doğru çıkarsa BlackBerry Priv, yüksek fiyatlı telefonlar arasında yer alacak.

Bilindiği gibi telefonla ilgili çıkan son söylentilerle BlackBerry Priv’in keskin bir ekrana sahip olacağı ve fiziksel klavyeye sahip olmasına rağmen Samsung Galaxy Note 5’ten daha ince olacağı iddia edilmişti.

Her ne kadar tasarım olarak göze hitap etmeyi başarsa da özellik olarak 630 Dolar eder mi bu biraz tartışılır. Ancak bilindiği gibi BlackBerry yıllardır fiyat politikasından ödün vermiyor.

BlackBerry Priv Türkiye Satış Fiyatı

Telefonun ülkemizdeki satış fiyatına geçmeden önce ülkemizde satılıp satılmayacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor. Eğer satışa sunulacak olursa vergilerle birlikte 2500 ile 3000 TL arasında satışa çıkabileceğini söyleyebiliriz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri