Samsung Gear S2 Satışa Sunuldu – Samsung Gear S2 Özellikleri ve Satış Fiyatı

samsung gear s2

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni akıllı saat modeli Gear S2’yi resmen satışa sundu. İlk olarak Amerika’da satışa sunulacak olan Gear S2, 3G özelliğini desteklemeyen modelleri ile satışa sunuluyor. Sadece Bluetooth destekli olarak kullanıcıların karşısına çıkacak olan saatin 3G destekli modelleri ise önümüzdeki haftadan itibaren satışa sunulacak. İki farklı versiyon ile satışa sunulan Samsung’un yeni saatleri, Gear S2 ve Gear S2 Classic olarak sipariş verilebilecek.

Samsung Gear S2 Satış Fiyatları

Daha Fazlası


1 182

Saatlerin satış fiyatları ise, Gear S2 299.99 Dolar’dan, Gear S2 Classic ise 349.99 Dolar’dan satışa sunuldu. Şimdilik internet üzerinden sipariş verilebilen saatlerin teslimat süresinin ise 2 ile 4 hafta arasında olduğu belirtiliyor. Aylar öncesinden yeni akıllı saatlerini Ekim ayının ilk haftasında satışa sunma sözü veren Samsung, sözünü yerine getirmek için biraz aceleci davranmış diyebiliriz. Çünkü şu an sipariş verseniz bile en erken 15 gün sonrasında elinize ulaşmış olacak.

Samsung Gear S2’nin Dikkat Çeken Özellikleri

Saatin öne çıkan özelliklerinden bahsedecek olursak; 1.2 inçlik Super AMOLED Ekran, 360 x 360p çözünürlük sunan yuvarlak ekranla gelen saatte Tizen işletim sistemi bulunuyor. Bu durum sizi rahatsız etmesin çünkü Android 4.4 ve sürümler ile 1.5 GB ve üzeri RAM’e sahip Android cihazlarda ve İOS işletim sistemli cihazlarla uyum içinde çalışabiliyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri