2015’in Sonunda Hangi Oyunlar Çıkacak?

assassins creed

Artık 2015 yılının sonlarına doğru geldik. 2015’in son çeyreğinde tüm dünyada milyonlarca oyun severin bir an evvel satışa sunulmasını istediği muhteşem oyunlar bulunuyor. Çeşitli kategorilerdeki bu oyunlar 2015’in sonuna damga vuracak. Eylül ayında raflardaki yerini alan FIFA 16, PES 2016, NBA 2K16 gibi oyunlar satışa sunulduktan kısa süre sonra milyonlarca sattı. Artık oyun severlerin gözü piyasaya çıkmasına sayılı günler kalan diğer oyunlarda.

Sizler için bu oyunları tek başlık altında topladık. Geçmiş yazılarımızda bu oyunlarla ilgili sizlere çeşitli bilgiler vermiştik. İşte 2015’in son çeyreğine damga vuracak olan o oyunlar.

  • Assassin’s Creed Syndicate: Ubisoft tarafından geliştirilen oyun, aksiyon ve macera severlerin merakla beklediği oyunların başında geliyor. 23 Ekim tarihinde raflardaki yerini alacak oyun, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliyor.

assassins creed

 

  • Halo 5 Guardians: 343 Industries tarafından geliştirilen oyun aksiyon dolu muhteşem efektleriyle birlikte oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 27 Ekim tarihinde raflardaki yerini alacak olan oyun Xbox One platfomu için geliyor.

halo 5 guardians

 

  • Need for Speed 2015: Ghost Games tarafından geliştirilen oyun, özellikle yarış tutkunlarının merakla beklediği bir oyun. 3 Kasım tarihinden itibaren raflardaki yerini alacak olan Need for Speed 2015, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliyor.

nfs 2015

 

  • Call of Duty Black Ops 3: Treyarch tarafından geliştirilen FPS türünde oyun severlerin karşısına çıkacak. 6 Kasım tarihinden itibaren raflardaki yerini alacak olan oyun, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliyor.

black ops 3

Daha Fazlası


1 58

 

  • Fallout 4: Bethesda tarafından geliştirilen oyun özellikle yayınlamış olduğu tanıtım videoları ile dikkat çekmişti. 10 Kasım tarihinden itibaren raflardaki yerini alacak oyun, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliyor.

fallout 4

 

  • Rise of Tomb Raider: Crystal Dynamics tarafından geliştirilen oyun 10 Kasım’dan itibaren raflardaki yerini alacak. Oyun, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliyor.

tomb raider

 

  • Star Wars Battlefront: DICE tarafından geliştirilen oyun 17 Kasım’dan itibaren raflardaki yerini alacak. Oyun, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliyor.

star wars

 

  • Just Cause 3: Avalanche Studios tarafından geliştirilen oyun 1 Aralık’tan itibaren raflardaki yerini alacak ve PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gelecek.

just cause 3

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri