Haftanın En İyi İOS Uygulamaları

app store

Bu yazımızda İOS işletim sistemli cihaz kullananlar için haftanın en dikkat çeken uygulamalarından bahsetmek istiyoruz. Farklı kategorilerde olan Tweetbot 4, Phhhoto, Purify ve Outflow uygulamalarından bahsetmek istiyoruz.

tweetbot-4 uygulama

1- Tweetboot 4: Popüler İOS uygulamalarından olan Twitter istemcisi Tweetbot 4, yeni güncellemeleri ile dikkat çekiyor. Bu uygulama sayesinde Twitter hesabınızı yönetebildiğiniz gibi, grafikler yardımıyla günlük kaç favori ve retweet aldığınızı da takip edebilirsiniz.

Tasarım olarak da oldukça şık bir görünüme sahip olan uygulama, hızlı cevap özelliği ile gelen bildirimleri anında size bilgilendiriyor. İki farklı temaya sahip olan uygulama, otomatik olarak gündüzleri beyaz geceleri ise siyah temaya dönüşüyor.

Daha Fazlası


1 16

phhhto uygulama

2- Phhhoto: Sosyal bir platform olan Phhhoto uygulaması, sunmuş olduğu ilginç fotoğraf paylaşım özelliği ile dikkat çekmeyi başarıyor. Bu uygulama ile 3 saniye süreli fotoğraflarınızı GIF olarak oynatabilirsiniz. Instagram’a benzeyen uygulama, aynı şekilde takipçi sistemine dayanıyor.

purify-blocker uygulama

3- Purify Blocker: İOS 9 ile gelen reklam engelleme özelliğini uygulamanıza yardımcı olan Purify Blocker ile internet sitelerinde dolaşırken karşınıza çıkması muhtemel reklamları engelleyerek rahatça dolaşmanıza olanak sağlıyor.

outflow uygulama

4- Outflow: Eğer çeşitli sitelere ücretli üyeliğiniz varsa ve bunu takip etmekte sorun yaşıyorsanız Outflow uygulaması, sizin yerinize ödeme günlerini size bildirim yoluyla iletiyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri