Batman: Arkham Knight Pc Platformu İçin Yeniden Geliyor

batman

Uzun süre oyun severlerin merakla beklediği oyun Batman Arkham Knight, yayınlandıktan kısa süre sonra bazı sorunlardan dolayı oyunu pc platformundan geri çekmek zorunda kalmıştı. Bu sorunlar giderilmiş olacak ki oyunun yeniden pc platformu için yayınlanacağı iddia edildi.

Geçtiğimiz yaz mevsiminde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sunulan Batman: Arkham Knight, bilgisayar platformunda yaşanan sorunlar nedeniyle oyunun geliştirici firması tarafından tüm sürümü geri çekilmiş ve sorunların giderilmesi için çalışmalara başlanmıştı.

Daha Fazlası


1 58

Oyunun geliştirici firması tarafından yapılan açıklamaya göre, oyunu hazır olarak satın alanlar için ve konsollar için geniş çapta güncellemeler sunsa bile, beklenen düzgün sürümün yeniden satışa sunulacağını ifade etti. Oyun, ilerde oluşabilecek yeni sorunlara karşı yama güncellemelerine hazırlıklı olacak.

Batman: Arkham Knight, bilgisayar sürümü için baştan yenilenerek konsollara çıkmış olan tüm DLC’leri destekleme özelliğine sahip olacak. Oyunun geliştirici firması yetkililerinden yapılan açıklamaya göre oyun üzerindeki çalışmaların halen devam ettiğini belirtti.

Oyunun ne zaman çıkacağı ile ilgili net bir bilgi bulunmazken, iddialara göre bu ayın sonunda çıkacağı belirtildi. Bilindiği gibi oyun 23 Haziran’da raflardaki yerini almıştı. Bakalım Batman: Arkham Knight pc platformundaki oyun severlerin gönlünü yeniden kazanabilecek mi?

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri