Türk Yapımı Bir Garip Oyun: FingAAH

fingaah oyun

Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonlar için geliştirilen uygulamalara ya da oyunlara her gün yenileri eklenmeye devam ediyor.  Son dönemlerde gerek Android gerekse İOS platformu için geliştirilen Türk yapımı oyunlar dikkat çekiyor.  Bu oyunlardan biri olan FingAAH, Google Play Store ve App Store’daki yerini aldı.

Knife Game oyununa benzeyen FingAAH, Siis Games tarafından tasarlanmış.  Oyun severlerin reflekslerini ve dikkatini de ölçen oyun, 1 Ekim itibariyle uygulama mağazalarındaki yerini aldı. Android ve İOS platformu için geliştirilen oyunda oyuncular; bir sarhoşu kontrol edecek. Elindeki bıçağı kendini kesmeden parmaklarının arasında dolaştırarak barda bulunan insanlara şov yapmak isteyen oyuncumuzu kontrol ederken son derece dikkat etmeniz gerekecek.

Daha Fazlası


1 58

fingaah game

 

FingAAH, gerek grafik gerekse görsel olarak son derece başarılı bir biçimde tasarlanmış. Oyunda bar klişeleri, hard rock müzikleri gibi bir barda olması gereken detaylar da atlanmamış ve oturduğunuz masada her şey fazlasıyla mevcut. Özellikle uzun soluklu oyunlardan sıkılanlar ya da sürekli aynı oyunu oynamak istemeyenler için denenebilecek bir oyun olan FingAAH, boş zamanlarınızda vakit geçirmek için güzel bir oyun. Oyunda elde etmiş olduğunuz başarınızı Wow menüsünden de takip edebileceksiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri