Need for Speed 3 Beta Kodları Dağıtılmaya Başlandı – Need for Speed 3 Ne Zaman Çıkacak?

nfs 2015

Gelişen teknolojiyle birlikte oyun üreticileri de piyasaya sundukları her yeni oyunlarında çıtayı biraz daha yukarı taşımayı başarıyorlar. Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan ve yarış oyunları serisinin vazgeçilmezlerinden olan Need for Speed’in uzun zamandan beri beklenen Kapalı Betasına dair beta kodları, nihayet dağıtılmaya başlandı. Dileyenler oyunun beta kodlarına erişim sağlayabilecek.

Electronic Arts ve Ghost Games ortaklığında geliştirilen yeni Need for Speed’in, daha önce açılan Kapalı Beta başvurusundaki kodlar, dün itibariyle EA aracılığıyla gönderimine başlandı. Oyunun kapalı betasına, şimdilik yalnızca PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları ulaşabilecek. Bilindiği gibi oyunun PC sürümünün 2016 yılına ertelenmesinden dolayı PC sahipleri kapalı betaya ne yazık ki erişemeyecek.

Daha Fazlası


1 58

nfs oyun

Oyuncuların mail adreslerine beta kodları dün itibariyle ulaştırılmaya başlandı. Eğer sizler de beta başvurusunda bulunduysanız zaman zaman mail adreslerinizi kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Need for Speed’in kapalı betası, 5 Ekim itibariyle başlayacak. Ne zaman biteceği ile ilgili net bir bilgi bulunmuyor. Beta boyutunun ise hem PlayStation 4 hem de Xbox One için 18 GB olması bekleniyor.

Need for Speed 3’ün Çıkış Tarihi

Ayrıca Beta sürümünün videosunu ya da görselini paylaşmak EA tarafından yasaklanmış. Betadan yararlanacak olanlar kullanıcı sözleşmesinde bu şartı kabul etmiş oluyorlar. Oyunun son serisi Need for Speed 3, 3 Kasım 2015 itibariyle PlayStation 4 veXbox One platformları için piyasadaki yerini alacak. PC platformunun çıkış tarihinin ise 2016 yılının bahar aylarında olması bekleniyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri