NBA 2K16’dan Yeni Rekor

nba 2k16

Başta basketbol severler olmak üzere uzun zamandan beri tüm dünyada merakla beklenen basketbol oyunu NBA 2K16 nihayet raflardaki yerini aldı. Oyun, satışa sunulduktan kısa bir süre sonra da oldukça başarılı bir satış grafiği yakaladı ve dünya genelinde milyonlarca kişiye ulaştı.

2K Sports tarafından geliştirilen NBA 2K16, hiç şüphesiz son zamanlarda piyasaya sunulan en etkili oyunlardan biri olarak dikkat çekiyor. NBA 2K serisinin en yenisi olan 2K16, bir hafta içinde ulaşmış olduğu satış rakamıyla 2K serisinin en önemli başarısına imza attı.

2k16

Daha Fazlası


1 58

 

NBA 2K16 Kaç Adet Sattı?

Basketbol kategorisindeki bir diğer önemli oyun olan NBA Live 16 ile birlikte yılın merakla beklenen basketbol oyunu NBA 2K16, bir haftada tam 4 milyon adet satış rakamına ulaşarak 2K serisinin rekorunu kırmayı başardı. 2K Sports tarafından yapılan resmi açıklamaya göre; oyunun ulaşmış satış rakamlarının kendilerini çok mutlu ettiğini, bundan sonraki serilerde hep üzerine koyarak ilerlemeye devam edeceklerini ve bir sonraki seride yepyeni özelliklerle oyuncuların karşısına çıkacaklarını belirttiler.

Oyun içinde lisanslı NBA takımları dışında,  Avrupa Ligi’nin NBA’si olan EuroLeague takımlarından 25 tane bulunuyor. NBA Live ile kıyasıya bir rekabet içinde olan NBA 2K, bir aksilik olmazsa son serilerde de rakibinin önünde yer alacak gibi görünüyor. Yeni gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri