Need For Speed’in mobil oyunu No Limits Sonunda Çıktı

gerek-for-speed-no-limit-indir

Bir mobil oyun olan Need For Speed: No Limits’in bu yılın son çeyreğinde çıkacağı duyurulmuştu ve söylenen oldu, oyun dün itibariyle piyasalara çıktı.

Google Play’den ve AppStore üstünden parasız olarak indirilebilen oyun, çalışabilmek için azca da olsa bir web bağlantısı icap ediyor. Oyun parasız olsa bile günümüzde bir çok oyunda rastladığımız oyun içi satın almalar (microtransaction) bulunmakta, bunlar ise 1.49£’dan başlayıp, 79.99£’a kadar uzanan geniş bir yelpazeye sahip.

Need For Speed: No Limits, EA Firemonkey tarafınca geliştirildi. 900’den fazla yarış etkinliği, 100’e kadar ulaşabileceğimiz oyuncu seviyesi, 10’dan çok oyun modu bulunan, 38 yarış pisti ve de kullanabileceğimiz 30 tane lisanslı araca ev sahipliği yapmakta.

Uygulama iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s iPhone 6, iPhone 6 Plus iPhone 6s Artı iPhone 6S, iPad, iPod touch’ın A.Ş.’nin App Store uygulamarında desteklenmekte. Android telefona indirebilmeniz 4,0 Android İçin imkb asgari Gerekiyor olmanız 0,3 Sürümü Bulunan Bir telefona Sahip.

Daha Fazlası


1 58

Need For Speed’in mobil oyunu No Limits

Bu Oyun Haberide İlginizi Çekebilir: Just Cause 3 Ne Zaman Çıkacak?

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri