Call of Duty: Black Ops 3’ün Hikaye Videosu Yayınlandı

black ops 3

Treyarch tarafından geliştirilen Call of Duty: Black Ops 3’ün uzun zamandan beri merakla beklenen hikaye içeren videosu sonunda yayınlandı. Tam üç yıldan beridir üzerinde çalışılan oyunun hikayesi bugüne kadar sır gibi saklanmıştı. Bugün itibariyle uzun süren bekleyiş sona erdi ve Call of Duty: Black Ops 3’ün hikaye videosu sonunda yayınlandı.

Yayınlanan videoda oyunla ilgili pek çok durum gizli tutulmuş olsa da oyunda gelişen teknolojinin izlerini rahatlıkla görmeniz mümkün. Videoda görülen askerler normal insan modundan çıkıp teknolojik silahmış gibi bir hava veriyor. Bundan dolayı normal asker ile teknolojik askerin arasındaki her şeyin karmakarışık bir hal aldığını söyleyebiliriz.

Videoda görülen karakterlere bakıldığında yeni simaların da oyuna dahil olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Oyunseverlerin yönetecek olduğu karakter ise Black Ops 2’de olduğu gibi Alex Mason’un oğlu David Mason olması bekleniyor ve 2065 yılında bir zaman diliminde olması tahmin ediliyor. İlk iki seride yer alan Alex Mason, Frank Woods, Raul Menendez gibi karakterlerin üçüncü seride yer alıp almayacağı şimdilik bilinmiyor. Bu sorunun cevabını ancak oyunun piyasaya sunulmasından sonra anlayabiliriz.

Daha Fazlası


1 58

Call of Duty: Black Ops 3 Çıkış Tarihi

Black Ops 3, 6 Kasım 2015 tarihinden itibaren raflardaki yerini alacak. Oyun; PC, PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gelecek. Burada belirtmemiz gereken önemli nokta ise; Black Ops 3’ün hikaye modu PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarında yer almayacak. Oyunun yayınlanan videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri