Need for Speed: No Limits Görüntü Kalitesinde Sorun Mu Var?

Özellikle yarış oyunları tutkunlarının merakla beklediği Need for Speed: No Limits oyunu 30 Eylül’den itibaren dünya genelinde mobil platformlar için indirilmeye başlandı. İlk olarak Android işletim sistemli cihazlar için gelen oyun, kısa süre sonra da İOS platformu için yayınlandı. Oyun piyasaya sunulmadan önce yayınlanan videolarda ekran görüntü kalitesinin oldukça başarılı olduğu görülüyordu. Durum böyle olunca Need for Speed heyecanını mobil platformlarda yaşamak isteyenlerin merakı daha da artmıştı.

Need for Speed: No Limits Ekran Kalitesinde Sorun Mu Var?

Ancak gel gelelim Need for Speed: No Limits’in görüntü kalitesi olarak bazı Android cihazlarda oldukça başarısız kaldığını söyleyebiliriz. Oyunu cihaza indirdiğinizde cihazınızın donanım özelliklerine göre oyunun grafik kalitesi değişkenlik gösteriyor. Durum böyle olunca oyun bazı cihazlarda oldukça sönük kalıyor. Örneğin 4 çekirdekli, 2 GB RAM’li ve 2K ekrana sahip olan Android cihazlarda oyunun grafik performansı hiçte iç açıcı değil. Oyun içi ayarlarda da bu durumu yükseltebilecek özellik ne yazık ki bulunmuyor.

Daha Fazlası


1 58

need for speed no limits

 

Oyun İçi Ücretlendirmeler Dikkat Çekiyor

Oyunu Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz olarak cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Her ne kadar oyuna ücretsiz demiş olsak da özellikle oyun içi satın almalar dikkat çekiyor. Bu fiyatlar 1,49 Pound ile 79,99 Pound arasında değişiyor. Oyunu Android platformlarında oynamak isteyenlerin cihazında en az Android 4.0.3 sürümü, İOS platformunda oynamak isteyenlerin ise en az iPhone 4 serisine sahip olması gerekiyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri