Just Cause 3 Ne Zaman Çıkacak?

just cause 3 oyun

Açık dünya tabanlı aksiyon oyunu sevenler için yeni bir bakış açısı getiren Just Cause 3 oyunu, aksiyon dolu sahneleriyle oyuncularını etkilemeyi başarıyor. Oyunun önceki serilerinde Rico Rodriguez (oyundaki kahramanımız) bir yandan politik açıdan sıkıntılı günler geçiren bölgelere seyahat etmiş bir yandan da politik sorunlara son vermek için diktatörler ve baskıcı rejimlere karşı savaşmıştı.

Oyunun üçüncü serisinde de Rico, bu alışkanlıklarından vazgeçmiyor ve bu seferki yolculuğu Akdeniz’de bir ada ülkesi olan Medici’ye düşüyor. Bu serideki kötü karakter General Di Ravello da sahip olduğu güç ve karşı konulamaz hırsı yüzünden insanları ezmekten ve baskı uygulamaktan zevk alıyor. Kahramanımız Rico bu durumu sonlandırmak için silahlarını ve teknolojik ekipmanlarını kuşanarak bizleri de adeta oyuna davet ediyor.

just cause 3

GTA tadında bir oyun olan Just Cause 3’te oyunun gerçeklik dozu az olsa da aksiyon dolu fazlasıyla mevcut. Oyunda wingsuit gibi araçlara binmek mümkünken, aynı zamanda kancalı halat yardımıyla helikopterlere tırmanıp yolculuğunuza buradan da devam edebilme şansına sahip oluyorsunuz. Düşman birliklerinin içine tek başınıza korkusuzca dalıp çevredeki hedefleri patlatarak görevleri geçmeye devam etmeniz gerekiyor. Yine oyunda arabalar, sürat tekneleri, tanklar, helikopterler, motorlar gibi her türlü aracı kullanma şansına da sahipsiniz.

Daha Fazlası


1 58

Serinin son oyunu olan Just Cause 3, serinin en geniş açık dünyasına sahip olma özelliğini de taşıyor. Akdeniz’in üzerinde yolculuk yaparken muhteşem manzaranın da tadını çıkarabilirsiniz. Oyunun grafik kalitesi ise oldukça başarılı. Ayrıca oyunun geçtiği dünyada 360 derecelik bakış açısıyla gezinti yapmanız da mümkün.

Just Cause 3 Çıkış Tarihi

Yapımcı firma tarafından yapılan açıklamaya göre oyun, 1 Aralık itibariyle PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için gelecek.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri