İPhone 5S ve 6 Kılıflarını İnceleyebilirsiniz!‏

iPhone 5S Kılıf

Daha Fazlası


1 44

Büyük bir heves ile satın aldığınız ve binlerce lira değerinde olan iPhone 5S ‘in birkaç gün sonra camının kırıldığını düşünün. Sadece bu da değil, ayrıca yanlış bir hareket ile yere düşürdüğünüzü ve arka kapağın tamamen çatladığını hayal edin. Bu gibi durumlar ile karşılaşmak her bireyi zora sokacaktır. Fakat önlem almak da çok fazla uğraş gerektirmemektedir.

iPhone 5S Kılıflarını internet üzerinden veya bulunduğunuz bölgede satışını yapan bir yerden satın alabilirsiniz. Günümüzde oldukça yüksek kullanım oranına sahip olduğundan dolayı yüzlerce, hatta binlerce çeşidi bulunmaktadır. İster hoşunuza giden bir ünlü için dizayn edilmiş iPhone 5S kılıfı satın alın, isterseniz de bulunduğunuz şehir ile ilgili oluşturulan bir koruyucuyu seçin.

Kaynak; İPhone 5S Kılıf

iPhone 6 Kılıf

Günümüzde sadece telefon alarak her şeyin hallolacağını düşünmek büyük bir yanlış haline geldi. Örneğin iPhone 6 satın aldığınız zaman yapmanız gereken ivedi şekilde ürün için dizayn edilmiş kılıflardan hoşunuza giden birini almak ve ekran koruyucu ile de sonuca ulaşmak olacaktır. Bunun dışında aksesuar da tercih edebilmeniz mümkün fakat hayat damarı olarak nitelendirebileceğimiz unsur kuşkusuz telefon kılıfıdır.

İnternet üzerinden iPhone 6 kılıflarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için satış yapan siteler sizlere yüzlerce, hatta ve hatta binlerce çeşit ürünü sunmakta ve kargo ile teslimatı sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken iPhone 6 modelinize yakışacak olan ürünü seçmek ve siparişinizi vermek olacaktır.

Kaynak; İPhone 6 Kılıf

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri