İPhone 6s ve iPhone 6s Plus Suya Nekadar Dayanıklı?

Apple’ın 25 Eylül ayı  itibariyle satışa sunduğu yeni nesil amiral gemisi olan  ve , bir önceki serisine göre çok daha  fazla güçlü bir kasaya sahip. 7000 serisi alüminyum kullanılan iPhone 6s Plus, ekstradan çinko ile güçlendirilmiş.

Apple‘ın bu seneki  akıllı telefonları, daha çok büyüyen ekranları vede  iOS 8 işletim sistemiyle tam entegrasyonları ile, birçok kullanıcının hayalini süslemekte. Yalnız , genişleyen ve daha çok incelen gövde tasarımlarının sağlamlığına pek de olumlu katkı sağlamadığını yeni yeni görmeye başlıyoruz diyebilirim. Şimdi ise, yeni nesil Apple akıllı telefonların gerçekten de canına okumaya niyetlenmiş bir test ile karşınıza ç.ıkıyoruz. Ekran koruma panelinde safir cam yerine Gorilla Glass kullanılan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, düşürme testini neazıkki geçemedi.

Bir önceki nesilde iPhone 5s ve hatta iPhone 5c‘nin bile benzeri yüksekliklerden bırakıldıklarında çok fazla birhasar almadıkları göz önünde bulundurulursa, yeni nesil iPhone akıllı telefonların ne denli hassas bir yapıda oldukları iyice netleşecektir. Siz siz olun, Apple’ın bu seneki cihazlarını kılıfsız kullanmayın. Phonebuff’ın iPhone 6 ve iPhone 6 Plus düşürme testi videosu sizlerle, iyi seyirler.

Daha Fazlası


1 158

İPhone 6s ve 6s Plus  Suya Dayanıklılık Test Videosu

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri