Hopi’nin Süper Bimeks Kampanyası!

hopibimeks

Hopi kişiye özel alışveriş deneyimi sunan bir mobil uygulamadır. Uygulamayı sizlerde, akıllı telefon diye adlandırdığımız android, windows mobile veya ios cihazlarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz.
Harcadıkça kazan, katlayarak harca sloganıyla Hopi üyeleri, alışverişlerinde onlara özel sunulan kampanyalardan faydalanma imkanına sahip oluyorlar.
Hopi’yi biraz daha detaylı inceleyecek olursak,

Daha Fazlası


1 44

Hopi Nedir?

Hopi ile birçok fırsat yakalayıp, yapacağınız alışverişlerden Paracık kazanabilir, kazandığınız Paracıkları da tekrar alışverişlerinizde kat kat değerli harcayabilirsiniz. Yeni nesil Hopi uygulaması ile harcadığınız paralar, size Paracık olarak geri dönüyor. Bu da karlı bir alışveriş imkanı sunuyor.

Hopi ile istenilen ürünlere kolayca ulaşabiliyor ve hiçbir yerde bulamayacağınız fırsatları da yakalayabiliyorsunuz.

Kazancınızı kolayca hesaplamanız için Hopi’de 1 Paracık, 1 TL değerinde:)
Tüm alışverişlerinizde Hopi avantajlarından yararlanabilmeniz için Hopi üyesi mağaza sayısı da her geçen gün artmaktadır. Hatta, teknoloji alışverişlerinin vazgeçilmezi Bimeks’de Hopi üyesi mağazalar arasında yerini aldı.

En iyi fiyat garantisi sunan Bimeks mağazaları da artık Hopi üyesi müşterilerine harcarken kazanma ve eşsiz kampanyalardan yararlanma fırsatı sunuyor.
Apple alışverişi yapmayı düşünen Hopi’li herkes, Bimeks’ten alacağı iPad’lerde %10, öğrenci/öğretmen kimliğiyle yapacağı Macbook alışverişlerinde ise fatura bedeli üzerinden %15 oranında Paracık kazanıyor.

Ayrıca Bimeks mağazalarından alınan tüm Vestel televizyon modellerinde de fatura bedelinin %10’u kadar Paracık kazanılıyor.
Kampanya dahilinde sunulan Paracık’ları, alışverişiniz sırasında telefonunuzdan Hopi kimliğinizi tanıtarak kazanabilirsiniz. Hopi kimliğine sahip olmak için akıllı telefonunuza ücretsiz Hopi uygulamasını indirmeniz yeterli!

Hopi’den ilham almak, kampanyalardan haberdar olmak ve sadece sosyal medyaya özel kampanyalardan yararlanmak için;
@HopiApp ‘i Facebook, Twiter, İnstagram’dan takip et.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri