EaseUS Software Sabit Disk “HDD” Klonlama

Son zamanlarda yazılım sektöründe dalgalar yapıyor serbest bölme büyü duydun mu? Değil varsa, o zaman daha iyi 10.8 Free EASEUS Partition Master ne sunabilir check out. Diğer şeylerin yanı sıra bölümü yeniden boyutlandırmak kapsamlı bir çözümdür.

Bu ücretsiz bölme büyü hakkında çok tanıklık edebilirsiniz 30 milyondan fazla kullanıcı ile, tamamen kullanıcı dostu arayüzü ve adım-adım sihirbazı ile bu uygulamayı kullanmak için hayatınızı kolaylaştırır. O kadar ki o da CNET, yazılım uzmanları da Editörler tarafından Beş Yıldız ödülüne layık görülmüştür.
10.8 Ücretsiz EASEUS Partition Master disk yönetimi, bölüm kurtarma ve klonlama ihtiyaçları için bir all-in-one ölçeklenebilir bir çözüm sunar. Buna ek olarak, HDD / SSD OS geçirebilirsiniz.

Şimdi son sürümü 10.5, bu ücretsiz bölme büyü herhangi bir veri kaybı ile uğraşmak zorunda kalmadan GPT disk ve tersi MBR diskini dönüştürmek sağlar. Bu sonuna kadar sabit disk alanını maksimize sağlar. Sabit diske bahsedersek, en son versiyonu da yüksek kapasiteli kullanıcılarının artan taleplerini karşılamak için sabit diskin 8 Terabyte kadar destekler.
Sizin için önemli olan verilerinizi kaybetme korkusu olmadan EaseUS Yazılım ile korkulu rüyanızı yenebilirsiniz

Daha geliştirir ve bir çok şey basitleştiren yepyeni bir Kullanıcı Arayüzü de var. Kolayca böyle sadece birkaç basit tıklamayla bölümü yeniden boyutlandırmak için gibi görevleri gerçekleştirebilirsiniz.
Nasıl yaparım demeden EaseUS sıtesine giriş yaparak, Partition Master  işlemleriniz için size en uygun yedek alma programını seçebilirsiniz.

Daha Fazlası


1 44

cfejigda Sadece son, Windows 10 güncellenen vardır kalabalığın arasında iseniz, o zaman bu ücretsiz bölme büyü Microsoft tarafından bu son teklif ile uyumludur. Bu sadece bitmiş yükseltme vardı, özellikle Windows 10 düşük disk alanı sorunu çözmek için kanıtlanmıştır.

Diğer bazı önemli özellikleri bunu PC’nizi yeniden ve gereksiz kapalı kalma neden olmadan NTFS sistem bölümü genişletmek için yardımcı olabilir. Ayrıca artık güvenle veri kaybı olmadan ve kolaylığı ile daha büyük tek bir iki komşu bölümleri birleştirebilirsiniz. Bunun dışında, aynı zamanda daha iyi performans ve sonuç almak için sırayla yeni NTFS dosya sistemine eski FAT dosya sistemi dönüştürmek için kullanabilirsiniz.

Eğer sorun PC’nizi önyükleme yaşıyorsanız, siz de bir WinPE kurtarma diski oluşturmak için bu ücretsiz bölümü sihirli kullanabilirsiniz. Iyi bölümü yeniden boyutlandırmak için beklediğiniz, çünkü bu bir sürpriz olarak gelebilir; ama bilgisayarınızı hızlandırabilir bir disk birleştiricisi de var.
Destek açısından, donanım RAID, çıkarılabilir depolama aygıtları, sabit diskler, GPT disklerinde, katı hal diskler ve FAT / NTFS / EXT2 / EXT3 dosya sistemi her türlü desteklenmektedir. Artı, aynı zamanda hem BIOS tabanlı ve UEFI tabanlı anakartlarda çalışıyor.

Eğer ücretsiz bir bölümü sihirli umutsuzca arıyorsanız, o zaman 10.8 Free EASEUS Partition Master ‘daha fazla kendinizi yormayın. İhtiyacınız olan her şey ve daha fazlası vardır ve bölümlendirmeniz bir esinti yeniden boyutlandırmak için gibi görevler gibi yapar. Bir bilgisayar uzmanı kullanmak edebilmek için olmak zorunda değilsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri