EASEUS Sabit Disk “HDD” klonlama

 

sabitdiskkolonEaseUS Yazılım ile sıfır risk ile verilerinizi hatta işletim sisteminize ait kurulu program, driver ve size ait bilgilerinizi kopyalaya bilirsiniz. Ev ve iş kullanıcıları olarak Daha hızlı ve güvenilir ve güçlü bir veri yedekleme veya kopyalama yöntemi size orijinal % 100 kopyasını sağlar.

Sizin için önemli olan verilerinizi kaybetme korkusu olmadan EaseUS Yazılım ile korkulu rüyanızı yenebilirsiniz.

Nasıl yaparım demeden EaseUS sıtesine giriş yaparak, sabit disk “HDD” klonlama işlemleriniz için size en uygun yedek alma programını seçebilirsiniz.

Her bir program kendine özgü içerikler ile geliştirilmiş 1TB sabit disk desteği ile siz kullanıcılara sunulmuş bir yazılımdır.

Kısa kesmekte fayda var, denemeden anlayamazsınız. Kısacası sabit disk klonlama ile hiç disk değiştirmemiş, her şey aynı ve nerde kaldı iseniz oradan devam.

EASEUS Todo Backup

Daha Fazlası


1 44

Daha hızlı ve güvenilir ve güçlü bir veri yedekleme daha kolay disk / bölüm klon yazılım ve tam olarak verilerinizi ve bilgisayarınızı korumak için geri yükleme özellikleri.

EASEUS Disk Kopyalama

Ev ve iş kullanıcıları için Güvenilir disk / bölüm klon yazılım. Sektör bazında sektör kopyalama yöntemi size orijinal% 100 özdeş kopyasını sağlar.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri