Gelişmiş ve kaliteli fotoğraf düzenleme programı

tumblr_inline_mud0jmNPr

Pixlr Express uygulaması kesinlikle tam anlamıyla bir grafik devi. Tamamen parasız olan bu program inanamayacağınız kadar yüksek bir kalitede sunuyor.

İçinde rahatsız edici hiç bir reklam bulunmayan Pixlr Express oldukca gelişmiş araçlara sahip.  Programı açtığınız süre ana penceresinde kamerayı çalıştırma butonu, fotoğraf galerisini açma kısayolu,  kolaj fotoğraf yapma butonu ve son olarak çektiğiniz fotoğraf üstünde çalışmak için bir “Fresh” butonu yer alır.

Programın fazla karmaşa bir ayarı yoktur.  Kaydedilen resimlerin boyutunu ve kaydedileceği klasörü seçebilirsiniz. Ek olarak Pixlr Express programını kamera modunda camera mode başlatabilmeniz için bir seçenek de bulunur.

Şayet çektiğiniz resimler üstünde birçok düzenleme oluşturmaya alışkınsanız, bu halde bu programın içerisinde yer edinen kamera butonuna tıklayarak fotoğraf çekerseniz, siz çektikten sonrasında otomatikman fotoğraf düzenleme penceresine yönlendirilirsiniz. Bu biçimde daha süratli ve ergonomik muamele yapabilirsiniz.

Fotoğraf düzenleme ve ayar çekme özelliklerinin yanı sıra, programın birçok efekt, çerçeve, sticker ve kenar süsü benzer biçimde araçları da mevcuttur. Üstelik bütün bu araçların butonları küçük, tertipli ve cazibeli bir pencerede sunularak kullanım kolaylığı ve memnuniyeti sağlıyor.

İşinizi bitirdikten sonrasında fotoğrafı kaydettiğinizde Facebook ve Twitter da paylaşma butonlarını görmüş olacaksınız. Burada sizlere paylaşacağınız fotoğrafın boyutunu ayarlayabilmeniz için seçenek sunulur. Böylece tam monitör boyutunda bir resmi paylaşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Programın kolaj özelliği kesinlikle çok etkileyici. Telefonunun kamerası kuvvetli olanlar çok yüksek çözünürlüğünde olan mükemmel gözüken kolaj resimler oluşturabilirler.

 

Daha Fazlası


1 36

Pixlr Express  ücretsiz fotoğraf düzenleyici

Android
Boyut: 6.9 MB
Download: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pixlr.express

iPhone ve iPad
Boyut: 13 MB
Download: https://itunes.apple.com/app/pixlr-express-plus/id526783584?mt=8

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri