En İyi 5 AdBlock Uygulaması

adblock

Apple’ın yeni işletim sistemi İOS 9 ile birlikte gelen özelliklerden belki de en güzeli AdBlock özelliği. Bu özellik sayesinde internet sitelerinde dolaşırken karşınıza çıkacak olan reklamları engelleme şansına sahip oluyorsunuz. AdBlock özelliğini duyan uygulama geliştiricileri ise kolları sıvayıp uygulamalarını App Store’a çoktan koydular. Bugünkü yazımızda sizlere En Popüler 5 AdBlock Uygulaması hakkında kısaca bilgilendirmek istiyoruz.

  • 1Blocker: Hem ücretsiz hem de premium paketleriyle birlikte gelen 1Blocker uygulaması, mobil reklamları engellemekle kalmayıp, premium hesabı alan kullanıcıların kişisel verilerini de koruma görevini üstleniyor. Eğer uygulamanın sadece reklamları engellemesini istiyorsanız ücretsiz sürümünü indirebilirsiniz. Premium pakete sahip olmak için de 2,99 Dolar ödemeniz gerekecek.

1blocker

 

  • Blockr: Yine diğer uygulamalar gibi Blockr uygulaması da reklamları engellemek için geliştirilen bir uygulama. Ancak bu uygulamanın ücretsiz sürümü ne yazıkki bulunmuyor. Blockr uygulamasına sahip olmak için ödemeniz gereken tutar ise 2,69 TL.

blockr

Daha Fazlası


1 16

 

  • Peace: Barış İçin Safari’de Gezinin sloganıyla kullanıcılarına hitap eden uygulamaya sahip olmak için 2,69 TL’yi gözden çıkarmanız gerekecek.

peace

 

  • Purify: İçeriğinde bulunan çeşitli engelleme seçenekleri uygulamanın fiyatına fazlasıyla yansımış. Ücretsiz sürümü bulunmayan uygulama için ödemeniz gereken tutar 10,49 TL.

purify

 

  • Adamant: Oldukça sade ve basit bir kullanımı olan Adamant’ı App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

adamant

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri