2015’in En İyi 5 Akıllı Telefonu

akilli telefon

Günümüzde akıllı telefon sektörü inanılmaz derecede hızlı gelişmeye devam ediyor. Sizlere yeni bir modelle ilgili bilgiler verirken ertesi güne yepyeni bir modelle uyanmış oluyoruz. Bugünkü yazımızda sizlere 2015 yılında tanıtılan bize göre en iyi 5 akıllı telefon modelinden bahsetmek istiyoruz.

  • Samsung Galaxy S6 Edge: Güney Koreli teknoloji devinin amiral gemisi modeli konumundaki Galaxy S6 Edge, piyasadaki en iyi telefon diyebiliriz. Kavisli tasarımı, muhteşem özellikleri, üst düzey ekran kalitesi, kamerası ve sunmuş olduğu performansla listenin zirvesindeki yerini aldı.

 

  • samsung galaxy s6 edgeiPhone 6s: Apple’ın çiçeği burnundaki yeni telefonu iPhone 6s, henüz satışa sunulmamış olsa bile böyle bir listede her zaman bulunmayı hak eden bir model olarak karşımıza çıkıyor. Telefonla birlikte gelen Touch ID, yükseltilmiş kamera, yeni işletim sistemi gibi pek çok özellikleriyle kullanıcılarını bekliyor.

 

iphone 6s

 

 

Daha Fazlası


1 158
  • Samsung Galaxy S6: Samsung’un bir diğer önemli modeli olan S6, geliştirilmiş kamera özellikleri, güçlü tasarımı, 8 çekirdekli işlemcisi gibi özellikleriyle ön plana çıkmayı başarıyor.

 

samsung galaxy s6

 

  • LG G4: Bir başka Güney Koreli teknoloji devi LG’nin şimdiye kadar piyasaya sunmuş olduğu en iyi telefon olan G4, tamamen el işçiliği ile üretilen deri kapağı, muhteşem özellikleri, büyük ve kaliteli ekranıyla listede kendisine yer bulmayı başardı.

 

lg g4

 

  • HTC One M9: Yukarıda bahsetmiş olduğumuz modellerin gerisinde kalmış olsa da piyasadaki pek çok telefondan daha iyi özelliklere sahip olan HTC One M9, özellikle geliştirilmiş hoparlör ve zengin tema çeşitleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başardı.

 

htc one m9

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri