1000 TL Altında Alınabilecek En İyi Akıllı Telefonlar

g3 beat

Akıllı telefon sektörünün hızla geliştiği günümüzde hemen hemen her hafta yeni modeller karşımıza çıkmaya devam ediyor. Pek çok firma yeni modellerini piyasaya sunarken her keseye uygun modellerle karşımıza çıkıyor. Bugünkü yazımızda sizlere 1.000 TL’nin altında alabileceğiniz en iyi telefon modellerinden kısaca bahsetmek istiyoruz. Şunu belirtmemizde fayda var. Piyasaya sürekli yeni telefonlar çıktığı için listedeki modeller ve fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

  • LG G3 S Beat: Güney Koreli teknoloji devi LG’nin bir önceki amiral gemisi modeli olan G3’ün daha düşük özelliklere sahip olan modeli G3 S Beat listemizde yer almayı fazlasıyla hak ediyor. 5 inçlik ekran, 2450 mAh kapasiteli pil özellikleriyle dikkat çeken telefonun satış fiyatı ise 859 TL.

 

lg g3 beat

 

  • Asus ZenFone 5: 2 GB’lık RAM, hafıza kartı desteği gibi özellikleriyle dikkat çekmeyi başaran ZenFone 5’in satış fiyatı ise 729 TL.

zenfone 5

 

 

Daha Fazlası


1 158
  • iPhone 4s: Her ne kadar üzerine yeni modeller çıkmış olsa da o bir Apple markası. 8 GB’lık versiyonunu satın almak için ödemeniz gereken tutar ise 998 TL.

 

iphone 4s

 

  • Huawei Ascend G7: Çin’in hızla gelişen teknoloji firmalarından olan Huawei’nin G7 modeli, 5.5 inçlik ekran, 3.000 mAh kapasiteli pil, 13 Megapiksellik kamera özellikleriyle dikkat çekiyor. Telefonun satış fiyatı ise 999 TL.

 

huawei g7

 

  • Samsung Galaxy E5: En iyi akıllı telefonlar listesinde de kendisine yer edinen Samsung, bütçesi biraz daha kısıtlı kişileri de ihmal etmiyor. 5 inçlik ekran, 2300 mAh kapasiteli pil özellikleriyle dikkat çeken Galaxy E5’in satış fiyatı ise 889 TL.

 

galaxy e5

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri