İOS 9 Yüklemesi Nasıl Yapılır?

apple ios 9

Geçtiğimiz haftalarda düzenlemiş olduğu etkinlikle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Apple, özellikle yeni iPhone modelleriyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. iPhone 6s ülkemizde de merakla beklene dursun, Apple’ın yeni işletim sistemi İOS 9’da bu etkinlikte tanıtılmıştı.

İOS 9, birkaç gün önce kullanıcıların hizmetine sunuldu. Yeni modellerde doğrudan yüklü olarak gelen İOS 9, diğer modellerde nasıl yüklenir, bu konuda sizlere bilgilendirmek istiyoruz. Öncelikle hangi modellere İOS 9 yüklenebileceğini hatırlatalım. Bu modeller; iPhone 4s, 5, 5c, 5s, 6, 6 Plus, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Air, iPad Air 2, 5. Ve 6. Nesil iPod Touch modellerine İOS 9’u yükleyebilirsiniz.

Daha Fazlası


1 16

 

İOS 9’un Boyutu Kaç Gb? İOS 9 Nasıl Yüklenir?

İOS 9, 1.3 GB’lık boyutu ile bir önceki sürümden daha da küçük diyebiliriz. Apple’ın yeni işletim sistemini cihazınıza yüklemek için şu adımları takip etmeniz gerekmektedir: Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme dedikten sonra güncelleme işlemini başlatabilirsiniz.

iTunes ile yükleme yapmak için iPhone, iPod Touch ya da iPad cihazınızı bilgisayara takın ve daha sonra iTunes Uygulaması’ndan ‘Güncellemeleri Denetle’ dedikten sonra işlem başlamış olacak.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri