Türkiye’nin En İyi Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi #SosyalMedyaKampüsü 3.Dönemi Başlıyor!

Daha Fazlası


1 127

banner#SosyalMedyaKampüsü 3.Dönemi Başlıyor!

Sosyalmedyakampusu.com ‘un kurucusu Baturay Elönü’nün düzenlediği, İstanbul Üniversitesi işbirliği ile yürütülen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı 3. Dönem eğitimleri yine sektörün en iyileri en etkili eğitmen ve konuşmacılarla 17 Ekim ‘de başlıyor.

Teknolojinin ve yeni kuşağın devamlı değişmesi ile iletişimin de artık dijitalleştiği günümüzde; yeni medyanın dilini çözmüş eğitimli kişilerin uzmanlığına ihtiyaç duyulmakta. #SosyalMedyaKampüsü ; sosyal medya ve dijital pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyenlere, teorinin yanı sıra uygulama ve kreatif proje oluşturma konularında da bakış açısı kazandıran eğitimler düzenliyor.

En iyi Eğitim Kadrosu!

Eğitmenlerin titizlikle seçildiği programda; uluslararası markalara danışmanlık veren ajansların başarılı isimleri ve alanında uzman akademisyenler de yer alıyor. Aynı zamanda ünlü sanatçıların ve sosyal medya fenomenlerinin katılımlarıyla, öğrenciler hem sıra dışı kariyer hikayelerinden ilham alıyor hem de keyifli ve samimi bir sohbet ortamında eğitimlerine devam ediyorlar.

Ders programları, katılımcıların yeni medya dinamiklerini 6 haftalık süre zarfında en verimli şekilde öğrenebilecekleri bir kurgu ile oluşturuluyor. 6. Hafta ise katılımcılar öğrendikleri tüm bilgileri, hem teknik hem de kreatif anlamda dijital projelerini sunarak hünerlerini gösteriyor. Beğeni toplayan başarılı proje fikirlerine destekleyici danışmanlık hizmetleri ücretsiz olarak sağlanıyor.

Eğitimler, İstanbul Üniversitesi tarihi Beyazıt Kampüsünde 6 hafta boyunca Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleşecek eğitimler, bol uygulamalı olmanın yanı sıra oluşturulan mail gruplarıyla katılımcıların ders içerikleri ve extra bilgilerle derslere hazır halde olmaları sağlanıyor.

Eğitim koordinatörleri tarafından sürekli rehberlik desteği alan katılımcılar kaderine terk edilmediği gibi eğitim sonrası da aynı şekilde katılımcılara destek sağlanıyor.#SosyalMedyaKampüsü katılımcıları bir sonraki dönem eğitiminden de seçtiği derslere göre ücretsiz katılım gerçekleştirebiliyor.
Sertifika programını incelemek ve kayıt olmak için; http://sosyalmedyakampusu.com/

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri