En Çok Kullanılan iPhone Hangisi?

En Çok Kullanılan iPhone Hangisi

Apple bugünkü dünyada teknoloji açısından en üst konumlarda olan bir şirket bu konuda çoğumuz hemfikiriz. Ancak Apple neden bu kadar çok kullanılıyor bu konuya değinmek istiyorum. En temel sebeplerinden biri Apple’ın kaliteli ürünler üreterek kullanıcılarla interaktif iletişim kurmasıdır. Bu interaktif iletişim bugüne kadar Apple’ın bir çok ürünün en üst sıralara gelmesini sağladı. İnteraktif iletişimden kastım Apple’ın kullanıcı ihtiyaçlarını çözümleyerek yeni ürünler piyasaya sürmesidir. Bu noktada büyük başarılara imza atan ünlü teknoloji şirketi her geçen gün büyüyen pazarda en üst sıralarda olmayı başarıyor.

Daha Fazlası


1 158

Peki Apple akıllı telefon konusunda kendi içinde hangi ürünleri ile meşhur hiç buna dikkat ettik mi? Buyurun hep beraber inceleyelim. Localytics ismine sahip araştırma şirketinin bizlerle paylaştığı son verilere göre iPhone 6 diğer cihazlara göre daha fazla kullanılıyor. Aynı zamanda 1 sene içinde yani çok kısa bir süre içinde %30 değerinde bir paya ulaşması da bu ürünün farkını ortaya koyuyor.

iPhone 6 Plus ise ana telefondan geride kalmış durumda. iPhone 6‘yı takip eden telefonlar ise %23,7 pay oranı ile iPhone 5, %12,8 oranla iPhone 5s şeklinde olmuş durumda. Bundan sonra ise iPhone 6’nin Plus sürümü geliyor. Geriye düşen payları da sırasıyla iPhone 4s, iPhone 5c ve iPhone 4 alıyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri