Adblock Browser Yayınlandı!

Adblock Browser yayınlandı

Rahatsız edici bir çok reklamdan kurtulabilmek için web browser yani web tarayıcılarımıza ek uzantılar ekliyorduk. Bu durum masaüstü ve dizüstü platformlar da oldukça etkili bir yöntem olarak işliyordu. Fakat mobil ortamında aynı durum geçerli değildi. Aslında en çok mobil ortamlarca reklamlar can sıkıcı bir hale geliyor çünkü zaten dar bir alan olduğu için reklamlarda sayfayı yavaşlatıp, kullanıcıların daha hızlı gezinti yapabilmesine engel oluyordu. AdBlock üreticileri şimdi yeni geliştirdikleri Reklamsız Tarayıcı uygulamasını aynı anda hem Android, hem de iOS için kullanıma sundular.

Daha Fazlası


1 20

Özellikle iOS işletim sisteminde Safari tarayıcısına yan uzantılar eklenmesi hiç bir şekilde tavsiye edilmeyen bir durumdu. Çünkü Safari’nin eklenti bölümü henüz geliştirme aşamasında olduğu için pek çok sıkıntıya yol açabiliyor. Henüz BETA aşamasında olan AdBlock Browser ile artık reklamsız ve hızlı bir İnternet deneyiminiz olacak. Çok kolay bir şekilde App Store merkezinden ve Google Play Store üzerinden uygulamayı edinebilirsiniz.

Bu tarayıcıyı kullanabilmek için ise iOS 8 sürümüne ve Android içinde 2.3 ve üzeri sürüme sahip olmanız gerekiyor. AdBlock Browser’ı Android cihazınıza indirmek için buraya, iOS cihazınıza indirmek için ise buraya tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri