Kendi Kendini Temizleyen Pantolon Geliyor!

Yıkamaya gerek kalmadan pantolon üreten Mannan Malik bu buluşu ile oldukça değişik bir noktada entresan bir projeye imza attı. Pantolonun yıkanmaya gereksinim duymuyor olması yıkanamayacağı anlamını taşımıyor. Şundan dolayı bu pantolon antibakteriyel doğrusu bakterileri öldürüyor. Bunun haricinde ise pantolonun üstüne dökülen ve zor lekelerden oluşan pislikleri temizlemek için tekrar yıkamaya gereksinim duyacaksınız. Şundan dolayı tamamen kendini temizleyebilecek bir üretim yapılması oldukça zor bir ihtimal robot kıyafetlerde bu vaka olası olabilir. 🙂

Daha Fazlası


1 182

Kokusuz Jean olarak malum yalnız iş ortamlarında hususi yerlerde giyilen doğrusu kısa zaman sonrasında çıkarılan pantolonlara gereksinim duyuyorsanız bu pantolonlar hakikaten tam size gore şundan dolayı bu tür pantolonları yıkamanıza gerek kalmıyor. Sadece bakterileri öldürmekle kalmayı kalınca tabakası ile sıvı maddelerin geçişini de önlüyor. Her ne kadar önlemler alınmış olsa da kirlenebileceği de mevzubahis normal olarak. Zaten bu tür pantolonların daha oldukça iş ve hususi günlerde giyilmesi devamlı olarak pak kalmasını sağlayabilir.

Malik, Pakistanlı partneri ile bu kokusuz jean pantolonlar hikayesinde büyük bir yol kat etmiş gözüküyor. Ayrıca daha da büyümek amacıyla Kickstarter adını taşıyan bir bağış toplama etkinliği de yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri