HyperX’in Yeni Ram Modelleri

HyperX

HyperX Fury DDR3L RAM ve HyperX Impact DDR4 SO-DIMM RAM modellerini bünyesine katan HyperX firmasının bu iki ürünü de düşük güç tüketimiyle büyük ilgi çekiyor. Genellikle oyun oynayan kullanıcıların durumunu düşünerek Kingston‘un ürettiği bu iki bellek 1.35V‘da çalışarak düşük güç tüketimi sağlıyor. Düşük güç ile çalıştığı için ise ısınma sorununu da ortadan kaldıran bu yeni ürünler yeni nesil DDR4 laptoplar için büyük önem arz ediyor.

Daha Fazlası


1 182

HyperX Fury DDR3L RAM

1600 MHz ve 1866 MHz değerinde frekanslara sahip olan bu iki ürün 8 GB ve 16 GB çift kanallı kit’ler halinde kullanıcılara sunulacak. Ayrıca 4 GB ve 8 GB olarak satışına sunulacak olan ürünler ise asimetrik soğutucu tasarıma sahip olacak. Bu önemli bellekler 100 Series Chipset yani altıncı nesil işlemciler için uyumlu çalışmaktadır.

HyperX Impact DDR4 RAM

2133 MHz ve 2666 MHz frekanslara sahip olacak bu iki ürün ise özellikle laptoplar için geliştirildi. Bunun sebebi ise az güç tüketimiyle yüksek performansa sahip olmasıdır. Bu Impact DDR4 RAM‘ler 8 GB ve 16 GB değerinde çift kanallı kite sahip olacak.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri