Black Ops 3 Piyasaya Sürülmeden Rekora Koştu

Black Ops 3

Geçtiğimiz günlerin içinde Black Ops 3 için multiplayer modu beta olarak Playstation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülmüştü. PlayStation 4 üzerinde çok fazla kullanıcı kitlesi elde eden Call of Duty serisinin son oyunu Black Ops 3 rekora imza attı.

Daha Fazlası


1 58

Activison ve Sony şirketlerinin yaptığı açıklamaya göre şuana kadar PlayStation 4 ortamında milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan ilk BETA oyun oldu. Black Ops 3’ün beta sürümü sadece oynanma da değil açılan oturum sayısı ve oynama zamanı ile de rekoru kırdı. Bu konuda Black Ops 3’ün yapımcı firması olan Treyarch‘ın yöneticisi Oyunumuzu en iyi şekilde kullanıcılarımıza sunmak için büyük bir çaba gösteriyoruz. Beta sürecinde bize destek olan ve önerilerini sunan tüm kullanıcılarımıza teşekkürümüzü sunarız şeklide bir açıklamada bulundu.

Henüz piyasada kararlı sürümü ile yayınlanmamasına yani beta olarak sunulmasına rağmen dünya tarafından çok beğenilen Black Ops 3‘ün futuristik konsept ile 6 kasım tarihinde tüm cihazlar (PC, PS4, Xbox One, PS3 ve Xbox 360) için çıkması planlanıyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri