Vine’a Güncelleme Geldi

Vine'a Güncelleme Geldi

Popüler kısa kısa videolar paylaşma uygulaması olan Vine‘a mobil sürümlerinde Android ve iOS için güncelleme yapıldı. Vine çok kısa sürede tarzıyla popüler olan bir projeydi. Aslında twitter içinde gördüğümüz 140 karakterlik sınırlama mantığını Vine videolar için uygulamış gibi görüyoruz. Aynı twitter da nasıl yazı kısıtlı ise vine içinde videolar kısa bu da aslında vine’ın nasıl popüler olduğuna büyük bir işaret oluyor.

Daha Fazlası


1 22

Vine bu yaptığı yeni güncelleme ile aslında çok önemli bir sektör olan müzik alanına gireceğini görüyoruz. Bu güncellemenin ardından müzik yapmanın zevki daha başka olacak. Vine’ın zaten müzik ile ilişkisi çok büyük dikkat çekiyordu. Bu gelişmenin Vine için oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Vine 4.0.0 sürümüyle müzik paylaşım alanını aktif etti. Ayrıca müzikler kolaylıkla düzenlenebiliyor. Bu özelliklerin yanı sıra ise Ritmi Yakala diye bir düğme de eklendi. Bu özelliği kapasanız da içeriğinizi düzenleyebiliyorsunuz. Bu güncellemeye App Store ve Google Play Store alanından ulaşabilirsiniz. Güncellemenin boyutu ise toplam 42 MB‘dir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri