iPhone 6s’in Fiyatı ve Depolama Alanı Belli Oldu!

iPhone 6s'in Fiyatı Belli Oldu

 

Apple firmasının ürettiği yeni iPhone 6s ve iPhone 6s Plus telefonlar hakkında bir çok bilgiyi size aktarmaya çalışacağım. Telefonun şuan için yurtdışı fiyatı belli olduğu için ülkemizde ne zaman çıkar ve hangi fiyata satılır bilmiyorum. Fakat fiyat bilgisi elimize ulaştığında gördük ki Apple geçmiş zamanlarda sürdürdüğü fiyat anlayışından bir şey kaybetmemiş çünkü yine aynı derece de fiyatlara sahip iPhone telefonlar geliyor.

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus içinde şu özellikler bulunuyor;

  • 4K değerin video çekebilen 12 Megapiksel kamera
  • Apple A9 sistem çipi
Daha Fazlası


1 158
  • 2 GB RAM
  • Yenilenmiş Qualcomm hücreleri
  • Ve yepyeni ön kamera

Ayrıca bu cihazlarda 16, 64 ve 128 GB depolama seçenekleri bulunacak. Telefonların ise uzay grisi, gümüş, altın şeklinde renk seçenekleri bulunacak.

iPhone 6s‘in 16 GB depolama alanına sahip telefonu 699 Euro‘dan, 64 GB depolama alanına sahip telefonu 799 Euro‘dan 128 GB depolama alanına sahip telefonu ise 899 Euro‘dan satışa sunulacak.

iPhone 6s Plus‘un 16 GB depolama alanına sahip telefonu 799 Euro‘dan, 64 GB depolama alanına sahip telefonu 899 Euro‘dan 128 GB depolama alanına sahip telefonu ise 999 Euro‘dan satışa sunulacak.

Gördüğünüz gibi en düşük iPhone ücret 699 Euro olarak belirlenmiştir. Plus almanız için ise 100 Euro fark ödemeniz gerekiyor. Bu fiyatlar Avrupa için geçerlidir, Amerika için ise fiyatların geçmiş yıllarla aynı olacağı söylendi.

iPhone’un yeni telefonu 6s’in çıkış tarihi olarak 18 Eylül olduğu söyleniyor.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri