Photoshop’un Mobil Versiyonu Geliyor

Photoshop'un Mobil Versiyonu Geliyor

Adobe, yaptığı resmi açıklama da Photoshop Touch yerini alacak yeni bir mobil uygulama tasarladıklarını söylüyor. Bu uygulama da çok önemli özellikler olacak. Photoshop bu uygulması için şuan Project Rigel ismini kullanıyor.

Daha Fazlası


1 158

Adobe, yeni ürettiği Photoshop’un mobil yazılımını ücretsiz olarak ilk önce iPhone ve iPad cihazlar için çıkaracağını yıl sonuna doğru ise Android için de yazılımı yayınlayacaklarını belirtti. Ayrıca bu uygulamanın Ekim ayında çıkması planlanıyor. Adobe ürettiği bu yeni uygulamayla kullanıcılarını tatmin etmeye çalışacak. Yüz tanıma teknolojisini sisteme entegre eden Adobe PC – MOBİL‘in kompakt çalışabilmesi için senkronizasyon getireceğini de söyledi.

Mobil içinde yapılan herhangi bir Photoshop çalışması çok kolay bir şekilde farklı katmanlarla bilgisayara aktarılabilecek. Doğal olarak bu da işlerin çok kolaylaşmasına neden olacak. Şunu da belirtelim ki; Sadece fotoğraflarını güzelleştirmek isteyen kişiler gibi Photoshop’u iyi kullanmayı bilmeyenler için de mobil versiyon oldukça basit ve anlaşılır olacak.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri