Office 2016 Çok Yakında Geliyor

Office 2016

Dünyanın en çok tercih edilen ofis uygulamalarının üreticisi olan Microsoft Office yeni versiyonu olan 2016 ile çok yakında geliyor. Çoğu kişi hala Office 2003 ve Office 2007 kullanıyor. Bunun sebebi ise alışkanlıkların çabucak atılamaması olsa gerek. Kullanıcıların alışkanlıklarını yenmesi üzerine Microsoft Office 2010 tam kullanılmaya başlandı derken bir bakıyoruz ki yeni Office 2016 piyasaya sürülüyor. İşte teknolojinin hızına insanlar yetişemiyor. Yine Microsoft hala geliştirmesine devam ettiği Office’in yeni sürümü olan 2016’yı aldığımız bilgilere göre yakında çıkaracak.

Daha Fazlası


1 22

Microsoft her yıl geliştirdiği Office programı için sürekli yeni bir şeyler içine katarak devam etmişti hatta onlar sırasıyla şöyleydi; Publisher, InfoPath, Enterprise Content Manager, Communicator, Electronic Forms, Information Rights Management ve Policy Capabilities

Bu yazılımlar ise Office içinde kullanılan programlar arasında oldukça sevildi. Microsoft, Office 2016 yazılımını Windows 10 ile kompakt bir arayüz ile tasarlamış. Ayrıca yeni yazılımın desteği direkt olarak Windows 10’a olacak. Gelişim sürecini beklemek istemeyenler Office 2016‘yı buradan indirebilirler.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri