Google Adsense Şikayetleri

Google Adsense Şikayetleri
Google Adsense Şikayetleri

Dünyada ve ülkemizde çoğu webmaster Google Adsense Kullanmakta.Bu kadar büyük bir reklam ağı oluncada ve talepte çok yükselince adsense tabiri caiz ise resmen ipleri kendi eline almış ve istediği şekilde reklam piyasasını yönetmektedir.

Daha Fazlası


1 29

Google Adsense Şikayetleri

Özellikle bugünlerde webmasterlerin Google Adsense hesaplarının birden hiç bir detaylı açıklama yapmadan hesaplarının kapanması Google Adsenseye,olan güvenin azalmasına sebep  oldu. Ne yazıkki kazandıkları paraları bile alamadan google adsense hesaplarını birden kapatmakta. Çoğu şikayetlerde zaten bunun üstüne kurulu,webmasterler başka reklam şirketleri aramakta fakat güvenilir bir şirket bulamamaktalar ve neyazıkki google adsenseye bir nevi muhtaç bırakılmaktalar.Sanırım google adsense bunu bildiğinden istediği gibi kendine göre hesap kapatabiliyor ve açabiliyor.

Durum bukadar vahim oluncada herkesin gözü Yandex’te bir an önce reklam ağını oluşturup en azından google adsenseye bir rakip olduğunu kendisine göstermesi lazım,aldığım duyumlar gördüğüm şikayetler karşısında gerçekten google adsensenin artık iyi yönde değil ve avantajını kötü yönde kullandığına inanmaya başladım. Rekabetin olmadığı yerde herzaman kazanan tek firma olur ama rekabet olunca ozaman gerçekten adaletli bir sistem oturmaya başlar buna bu şekilde bakıyorum

Google Adsense Yeter Artık

Bir çok kişinin emeğini hakkını yiyerek nasıl bir adalet politika uygulama düşüncesinde çözmüş değilim..Bütün google adsense mağdurlarına sesleniyorum sesini yükseltin google adsense kullanmayın bırakın tabi bu az kazananlar için geçerli.. Yüksek mevla kazananlara sözüm yok nasıl oluyorsa google adsenseyle araları iyi ama bu emekçi az kazanıp birde parasını alamayanlar işte sizlere sesleniyorum sesinizi duyurun en büyük silah kalemdir bunu asla unutmayın her yerde bloğunuzda yer verin forumlarda başlık altında paylaşın insanları bilinçlendirin.. Hep birlikte haraket edin emin olun nekadar dünya devide olsa tepkisiz kalamıcaktır..

Lütfen Google Adsense mağdurları bu yazı altında şikayetlerini paylaşsınlar ve gelen ziayretçi google adsenseye başvurmadan sizin paylaştığınız yoruma göre karar versinler

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri