Yayıncılar Google Adsense’den Şikayetçi Herkesin Gözü Yandex’de

indirasfasfBelkide dünyanın en büyük reklam şirketi diyebilceğimiz google adsense yayıncı sitelerin canını sıkmaya başladı. Çoğu siteler paralarını tam alacakları zaman hesaplarının kapandığını görmekte. Google adsense’den gelen mesaj ise sabit adsense politikalarına uyulmadığı tespit edildiğinden kapatıldı..

Herkes Yandex Reklam Ağını Bekliyor

Google adsense okadar can sıkmaya ve haksız yere siteleri kapatmaya başladıki herkesin gözü yandexe çevrildi nezaman yandex reklam işine girecek. Sorusunu herkes sormaya başladı ama pek kesin bir cevab yok diyebiliriz Son aldığımı duyumlarda iste Yandexin çok kısa bir süre içerisinde reklam ağını oluşturacağı ve reklamları sunacağı doğrultusunda.

Yandex Google Adsenseyi Bitirirmi

Bu sorunun cevabı kendimce bir araştırma yaptığımda türkiyede bitebilir. Çünkü diğer ülkelere göre türkiyeye kazanç çok az veriyor adsense o yüzden eğer yandex reklam işine girerse türkiyede Google Adsense Bitebilir.

Daha Fazlası


1 127

Yayıncıların Google Adsense Şikayetleri

Çok forumları gezen biriyimdir her forumda hemen hemen yüzlerce web site sahiplerinin google adsense hakkında bir çok şikayetleri olduğu fakat fazla bir alternatif olmadığından elimiz mahküm gibi sözleri sarfettiklerini gördüm. Neyazıkki  pek fazla alternatif yok aslında reklam şirketleri var ama güvenilir pek yok güvenilir olsada pek fazla birşey vermiyorlar.

 

Merakla Bekliyoruz Yandex Reklam Ağını bakalım Yandex Reklam işine el attığında Google Adsense neyapacak ?

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri