Resident Evil 2 HD Remake’in Videosu Yayınlandı

resident-evil-2-oyun

 

Oyun severler tarafından oldukça sevilen oyunlardan biri olan Resident Evil serisinden Resident Evil 2, geliştirilmiş grafikleri ve özenle hazırlanmış yeni tasarımlarıyla oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Capcom’un unutulmaz serisi olan Resident Evil, eski oyunlarıyla yeniden sahneye çıkmaya hazırlanıyor.

 

Yakın zamanda Resident Evil Remaster ve Resident Evil Zero Remaster serilerini piyasaya sunarak oyun severleri memnun etmeyi başaran Capcom, bugünlerde ise Resident Evil 2 oyununun Remake versiyonu üzerinde çalışmalar yaptıklarını açıkladı.

 

Yapılan açıklamaların ardından konuyla ilgili bir de video paylaşan Capcom, Resident Evil 2 HD Remake videosunu yayınlayarak çalışmaların devam ettiğini resmen açıklamış oldu.

 

 

Daha Fazlası


1 58

Resident Evil 2 HD Remake Yepyeni Grafiklerle Geliyor

 

Capcom tarafından yapılan açıklamalarda ise oyunun hangi platformlar için satışa sunulacağı ile ilgili herhangi bir bilgi vermedi. Ancak bilindiği gibi geçmişte yayınlanmış olan Remake serisinin PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında piyasaya sunulduğunu düşünecek olursak Resident Evil 2 Remake oyununun da büyük ihtimalle aynı platformlar için satışa sunulacağını söyleyebiliriz.

 

Özellikle Resident Evil serisinin hayranları için piyasaya sunulmuş olan ilk 3 apayrı bir yere sahip diyebiliriz. Bu 3 oyundaki atmosfer, serinin dördüncü oyunuyla beraber arka planda kalmış ve oyun bambaşka bir havaya bürünmüştü. Bundan dolayı piyasaya sunulmaya hazırlanan Resident Evil 2 HD Remake, oyunu merakla bekleyenleri fazlasıyla heyecanlandırıyor.

 

Yayınlanan videoyu alttaki bölümden izleyebilirsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri