PES 2016 Demo İndir

pes-2016

 

Futbol oyunu meraklıları tarafından büyük bir heyecanla beklenen PES 2016, Gamescom Fuarı’ndan En İyi Spor Ödülü’nü almayı başarmıştı. Bu yıl FIFA 16 oyunu ile birlikte kıyasıya rekabet içine girecek olan PES 2016’nın yeni ekran görüntüleri ve demosu ile ilgili indirme linkleri paylaşıldı.

 

Oyun severlerin merakla beklediği PES 2016, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One ve Xbox 360 platformları için indirilebilecek. Yayınlanan demosunda şimdilik Bayern Münih, Corinthians, Juventus, Palmerias ve Roma takımları ile birlikte Brezilya ve Fransa milli takımları da yer alıyor. Stadyum seçenekleri olarak Juventus’un ya da Corinthians’ın stadını seçebiliyorsunuz.

 

pes-2016-gorseller

 

Bunun dışında hava durumu ve zorluk seviyelerini de ayarlayarak 10 dakikaya kadar maç yapmanız mümkün. PlayStation 3 ve 4 platformu için indirebileceğiniz demo sürümün boyutu ise 3 için 1.5 GB, 4 için 3.1 GB. PES 2016’nın yayınlanan ekran görüntüleri ise oyunu merakla bekleyenleri şimdiden heyecanlandırıyor.

 

Daha Fazlası


1 58

Bunun dışında çok uzun yıllar Real Madrid formasıyla gördüğümüz Iker Casillas’ı bu oyunla birlikte ilk defa Porto formasıyla görme şansına sahipsiniz. Oyundaki diğer yeniliklerden biri de maç esnasında hava şartlarının değişkenlik göstermesi ve gol attıktan sonra gol sevincini oyuncunun kontrol edebilmesi olarak sıralayabiliriz.

 

pes-2016-casillas

 

17 Eylül tarihinde oyun raflarındaki yerini alması beklenen PES 2016’nın oyunu merakla bekleyenleri ne ölçüde memnun edeceğini zamanla göreceğiz. Oyunla ilgili gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

PES 2016’nın PlayStation 4 için sunulan demo versiyonunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

PES 2016’nın PlayStation 3 için sunulan demo versiyonunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri