FIFA 16’da Gücü En Yüksek Oyuncu Kim?

fifa 16 oyun

 

Oyun severler tarafından merakla beklenen FIFA 16’nın piyasaya sunulmasına az bir zaman kala bazı detaylar da gün yüzüne çıkmaya başladı. Birçok oyuncu tarafından merakla beklenen konulardan biri ise Messi’nin mi yoksa Ronaldo’nun mu daha iyi olduğu sorusu oldu.

 

Her iki futbolcudan hangisinin daha iyi olduğuna karar vermek aslında çok güç. Kendilerine has stilleri ve yetenekleri sayesinde milyonlarca hayranı bulunan bu iki oyuncunun arasındaki rekabet oyun dünyasına da yansımış durumda.

 

FIFA 16’da gücü en yüksek olan oyuncu 94 puanla Lionel Messi olurken, Cristiano Ronaldo ise 93 puanla ikinci sırada yer aldı. Bu iki oyuncunun ardından ise bir süredir ülkemizde Galatasaray’la adı anılan Zlatan İbrahimoviç 89 puanla üçüncü sırada kendisine yer bulmuş.

Daha Fazlası


1 58

fifa 16

 

Her sene kendisini geliştirmeye devam eden ve rekabeti en üst seviyeye taşımaya devam eden FIFA 16’daki en iyi takımın ise Real Madrid olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu konuyla ilgili sizlere şöyle bir dipnot paylaşmak istiyoruz. Bilindiği gibi FIFA 16’nın oyun kapağında Lionel Messi yer alıyor. Bu yüzden 1 puanla da olsa en önde olması bize göre gayet normal.

 

Bir diğer durum ise Real Madrid EA Sports firması ile resmi oyun antlaşması yapmıştı. Yani bir nevi FIFA 16’nın resmi oyun sponsoru oldu. Bundan dolayı da Real Madrid’in FIFA’daki en iyi takım olması da gayet normal. Her oyuncunun kendi gönlünde mutlaka bir yıldız vardır. Oyunu oynayacak olanlar kendi takımlarını oluştururken bunu zaten sahaya yansıtacaklardır.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri