Aberoth Online PC Oyunları

aberoth-oyun

 

Bilgisayar platformları için geliştirilen online rol yapma oyunlardan biri olan Aberoth, isterseniz internet tarayıcınız aracılığıyla isterseniz de bilgisayarınıza indirip oynayabileceğiniz MMORPG türünde bir oyun olarak oyun severlerle buluşuyor.

 

Herhangi bir ücret ödemeden bilgisayarlarınıza yükleyip oynayabileceğiniz Aberoth, 1980’li yılların son dönemlerine doğru Commodore 64 ve Amiga bilgisayarlarda oynanan eski tür oyunlara benziyor ve Retro bir görünüme sahip.

 

Oyuna başlarken kendinizi bir zindanda esir olarak buluyorsunuz. Zindanda bulunduğunuz zaman içinde herhangi bir eşya ya da yeteneğiniz yok. Oyun, zindandan kaçmayı denediğiniz andan itibaren başlamış oluyor. Kaçtıktan sonra keşfedilmeyi bekleyen koca bir dünya sizleri bekliyor.

Daha Fazlası


1 58

 

Oyunda yapmanız gereken en önemli şey ise hayatta kalmayı başarmak. Bunu yapmak için de size yardımcı olacak değişik silahları ve eşyaları toplayıp, becerilerinizi de geliştirmeniz gerekiyor. Oyuncularına oldukça geniş özgürlükler sunan oyunda isteğe bağlı olarak diğer oyuncularla takım oluşturup güçlü düşmanlara karşı savaşabilir, isterseniz diğer oyunculara saldırarak sahip oldukları eşyaları yağmalayabilirsiniz.

 

Oyunda yer alan rakipleriniz de tıpkı sizler gibi iksirleri ve eşyaları toplayıp kullanabiliyor. Oyun içinde yere düşmekte olan eşyaların kaybolma gibi bir sıkıntısı yok. Yine oyunda bina inşa etmenize de imkan sunuluyor. Oyun içinde yer alan canavarları evcilleştirip size hizmet etmesi için kullanabilirsiniz.

 

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Aberoth’u oynarken keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Farklı türden oyun arayanlar için değerlendirilebilecek bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri