Underground Crew Android Oyunlar

underground crew

 

Android işletim sistemli telefon ve tabletler için geliştirilen oyunlardan biri olan Underground Crew ile hızlı ve öfkeli tadında yarış oyunlarına girmeye hazır olun. Google Play Store’dan herhangi bir ücret ödemeden cihazınıza yükleyebileceğiniz oyunda, yasa dışı yollarla düzenlenen sokak yarışlarına katılıyorsunuz.

 

 

Katılacağınız bu yarışlarda elde edeceğiniz başarılara göre diğer insanlar tarafından saygınlık kazanıyorsunuz. Şehrin en hızlısı olmak için kendinizi kıyasıya bir rekabetin içinde buluyorsunuz.

 

 

Oyuna başlarken sıfırdan yola çıkıyorsunuz ve herşeyi zamanla geliştirerek üst basamaklara doğru yükselmeye çalışıyorsunuz.

 

 

Oyunda kullanıcılar için oldukça iyi modifiye edilmiş 7 farklı spor arabasını kullanma şansına sahipsiniz. Yarışmaları kazandıkça paranız artıyor ve bu paraları biriktirdikten sonra kilitli arabaların kilidini açabilirsiniz.

 

 

Daha Fazlası


1 11

Underground Crew, oldukça gelişmiş modifiye seçenekleriyle kullanıcılarını memnun edecek şekilde tasarlanmış.

 

underground crew oyun

 

Aracınızı seçtikten sonra çeşitli çıkartmalar yapıştırarak daha da özel hale getirebilirsiniz. Bunların dışında aracınızı neon ışıklandırmalar ile süsleyebilir, rengini değiştirebilir ve aracınızı kendinize özgü şekilde yaratabilirsiniz.

 

 

Görsellik dışında performans olarak da aracınızı güçlendirme şansına sahipsiniz. Bunun için değişik motor geliştirme seçenekleri bulunuyor.

 

 

Grafik performansı olarak da oyun severleri memnun edecek seviyede olduğunu söyleyebileceğimiz Underground Crew’i Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri