Avion Flight Simulator 2015 Android Oyunlar

ucak-simulasyon-oyun

 

Android işletim sistemli telefon ve tabletler için geliştirilen oyunlardan biri olan Avion Flight Simulator 2015 oyunu ile gökyüzüne yükselmeye hazır olun. Play Store’dan ücretsiz olarak cihazınıza indirip oynayabileceğiniz oyun, uçuş deneyimi yaşamak isteyen oyun severler için geliştirilen mobil uçak simülasyon oyunu.

 

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Avion Flight Simulator 2015 ile oyunculara günümüzde kullanılmakta olan savaş uçakları ve kargo uçaklarının kullanmasına olanak sunan oyun heyecanlı anlar yaşamanızı sağlıyor. Oyunda 60’ı aşkın bölüm bulunuyor. Sizlere verilen görevler ile kargo uçağını kullanarak hedefe ulaşmaya çalışıyorsunuz. Bunu yaparken de iniş için belirtilen alana doğru biçimde inmeniz gerekiyor.

 

Bunu başarmak için oldukça zorlanacağınızı söyleyebiliriz çünkü, oyun dinamikleri gerçek hayattaki uçakların inişine göre tasarlanmış. Bundan dolayı iniş sırasında oldukça dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatmamızda fayda var. Oyunun içeriğinin son derece geniş olduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki görevleri geçmeye çalışırken uçağınızı kimi zaman oldukça küçük bir havaalanına kimi zaman ise denizin üzerine indirmeniz gerekiyor.

 

Daha Fazlası


1 11

avion-flight-simulator-2015

 

Ayrıca oyun içinde kullanabileceğiniz uçaklar arasında F – 16 savaş uçakları, kocaman kargo uçakları ve yolcu uçakları gibi çeşitli modelleri de kullanabiliyorsunuz. Yine oyun içinde uçağı kullandığınız esnada hava şartlarında değişiklik olabiliyor. Oyunda kokpit kamerasından uçağı kontrol edebiliyorsunuz.

 

 

Android cihazlar için geliştirilen Avion Flight Simulator 2015 oyunu grafik olarak kullanıcılarını memnun edecek düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. Eğer bu tarz oyunları seviyorsanız ve bu oyunu daha önce oynamadıysanız denemenizi tavsiye ediyoruz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri