Araba Park Etme Oyunu: Total Parking

total-parking-android-oyun

 

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen oyunlardan biri olan ve uygulama mağazalarındaki yerini alan Total Parking oyunu ile araç kullanma becerilerinizi test edebilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden telefon ya da tabletinize yükleyip rahatlıkla oynayabileceğiniz araç park etme oyunlarından biri olan Total Parking ile zor şartlar altında size söylendiği gibi aracınızı park etmeye çalışıyorsunuz.

 

Oyunun ilk bölümlerinde klasik arabaları rahatlıkla park edebiliyorsunuz. Toplamda 48 bölümden oluşan oyunda seviye atladıkça park etmeniz kademeli olarak zorlaşıyor. Yolda ilerlerken karşınıza çeşitli engeller çıkıyor ve bu engelleri aşmak için dikkatli olmanız gerekiyor.

Daha Fazlası


1 11

 

Bölümleri geçtikçe kullanmış olduğunuz araçlar da değişiyor. İlerleyen bölümlerde limuzin, kamyonet ve tır gibi park etmesi uğraştırıcı araçları da kullanmanız gerekiyor. Hatta bazı bölümlerde kamyonetinizi park etmeye çalışırken kasada bulunan topu düşürmemeniz gerekiyor.

 

Oyunun temelinde ise zamana karşı da kıyasıya bir yarış içine giriyorsunuz. Devamlı olarak ilerleyen sayaç oyuncuda ister istemez bir heyecan yaratıyor ve panik yapmasına neden olabiliyor. Her bölümün sonunda artan süre ve aracı ne ölçüde doğru park ettiğiniz değerlendiriliyor ve 3 yıldız üzerinden performansınıza göre puan alıyorsunuz.

 

Total Parking’i isteğe bağlı olarak dokunmatik kontrollerle ya da cihazınızın hareket sensörü yardımıyla rahatlıkla oynayabilirsiniz. Oyuna genel olarak baktığımızda fena sayılmayan bir grafik kalitesi bulunuyor. Her kesime hitap etmeyi başaran oyunu ücretsiz olarak uygulama mağazasından Android cihazınıza rahatlıkla yükleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri