Telefon Şarj Eden Kot Pantolon

joes jeans pantolon

 

Dünyada en çok tercih edilen pantolonlardan olan jeans, kadın erkek ayrımı gözetmeksizin herkesin giydiği türden bir pantolon. Gelişen teknoloji ile birlikte artık neredeyse herkes akıllı telefon sahibi. Kot pantolon giydiğinizde telefonu bazen arka cebe koyma ihtiyacı duyuyorsunuz. Bunu pek tavsiye etmiyoruz çünkü geçmişte telefonu arka cebine koyduğunu unutan bir kullanıcı oturduğunda telefonunu kırdığına şahit olmuştuk.

 

 

Bu sorunu ortadan kaldırmak için bazı çalışmalar yürüten Joes Jeans isimli firma, arka bölümünde cep telefonları için özel olarak tasarlanan cep ve şarj ünitesi ile donatılmış yeni model erkek ve bayan kot pantolon modellerinin tanıtımını yaptı.

 

 

Yeni model bu pantolonlarda arka bölüme yapılan bu cebe iPhone ölçülerinde telefonlar rahatlıkla sığabiliyor. Pantolondaki cep, sağ üst bölüme yapılmış. Böylelikle oturduğunuzda bile telefonunuzun zarar görmesinin önüne geçilmiş.

 

Daha Fazlası


1 182

 

Bunun dışında telefonunuzu şarj etmeniz için tasarlanmış ayrı bir cep daha yer alıyor. Bu cebe şarj ünitesini koyarak telefonunuzu rahatlıkla şarj edebilme şansına sahipsiniz.

 

 

Çeşitli modellere sahip olan pantolondaki şarj ünitesi sayesinde iPhone 5 serisi modellerini yüzde 85’lere kadar, 6 serisi modellerini ise yüzde 70’lere kadar şarj edebiliyor. Burada hatırlamamız gereken nokta ise pantolonunuzu yıkayacağınız zaman şarj ünitesini yerinden çıkarmanız gerekiyor. Yoksa cihazınız bozulabilir.

 

 

Joes Jeans’in resmi internet sitesinden satın alabileceğiniz çeşitli modellerdeki pantolonların satış fiyatı ise 189 dolar. Şarj ünitesini de satın almak için ödemeniz gereken tutar ise 49 dolar.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri