Fingerbones PC Oyunları

fingerbones-oyun

 

Oyun dünyasında oyun severler için birçok kategori bulunuyor. Kimler hangi türden oyunlardan hoşlanıyorsa kolaylıkla cihazlarına yükleyip keyifli anlar yaşayabiliyor. Bu oyunlardan biri olan ve PC platformları için geliştirilen Fingerbones, korku oyunu kategorisinde oyun severlerle buluşuyor. Korkutucu oyun atmosferini oyuncularına aktarmaya çalışan oyunu bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunun ele aldığı konu ise hafızasını kaybetmiş biçimde uyanan bir kahramanın konusu anlatılıyor.

 

 

Sizler kahramanın gözlerini açmasıyla birlikte oyuna dahil olmuş oluyorsunuz. Uyandığında terk edilmiş bir binada olduğunu fark eden kahramanımız çevresini gözlemleyerek keşfetmeye ve başına ne gibi olaylar geldiğini anlamaya çalışır. Ancak pencerelerden içeri giren zayıf altın rengindeki ışık dışında yolunu bulması için yardım edecek başka bir şey olmadığından işinin zor olduğunu söyleyebiliriz. Zifiri karanlıkta yolunu  bulması için sizlere önemli görevler düşüyor.

 

 

Daha Fazlası


1 58

Oyundaki en önemli amacınız oyun süresince değişik yerlerdeki gizemli notları bularak rahatsızlık veren bir hikayeyi ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz. Bunu yapmak için yola koyulduğunuzda size yardım eden tek araç ise yalnızca bir el feneri. Notları bulup birleştirdikçe neden bu terkedilmiş mekanda bulunduğunuzu yavaş yavaş anlamaya başlıyorsunuz. Fingerbones’un oyuncularına sunduğu atmosfer, ses efektleri ve sunmuş olduğu hikaye oyunu beğenmeniz için fazlasıyla yetecektir.

 

 

Oyun için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

– Windows XP işletim sistemi

– Intel İ3 işlemci

– AMD 6870 ya da buna denk gelen özellikte bir ekran kartı

– DirectX 9.0

– 80 MB boş hafıza

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri