Farming Simulator 16 Android Oyunlar

farming-simulator-16

 

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonlar insanlar için önemli bir hal aldı. Akıllı telefonlar sayesinde birçok işimizi kolaylıkla hallederken boş zamanlarımızı değerlendirmek için geliştirilen farklı kategorilerdeki oyunlar da uygulama mağazalarındaki yerlerini almış durumda.

 

Bu oyunlardan biri olan ve Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen  Farming Simulator 16, oyun severler için gerçeğe benzer biçimde çiftlik yönetme tecrübesi yaşatan mobil simulator oyunu olarak kullanıcılarıyla buluşuyor. Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinize yükleyip oynayabileceğiniz çiftlik oyunlarından

 

Daha Fazlası


1 11

Farming Simulator 16, oyuncularına açık dünya tabanlı bir aleme götürüyor ve oyunda kendi çiftliğinizi kontrol ederek üretiminizi artırmaya çalışıyorsunuz. Oyun içinde ekin ekip yetiştirdikten sonra mahsullerinizi satabildiğiniz gibi büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık işleriyle de meşgul olabilirsiniz. Bunun dışında kereste satışı yapmanız da mümkün. Böylece orman işlerinden de uzak kalmamış olacaksınız.

 

Bahsettiğimiz bu işlerle uğraşmak için gelişmiş tarım, hayvancılık, ormancılık araç ve gereçleriyle birlikte makinalarını satın alıp kullanmanız da mümkün kılınmış. Oyunun son serisi ile birlikte yeni traktörler, kamyonlar kullanabilme şansına sahipsiniz. Yine bu seriyle birlikte karşımıza çıkan önemli yeniliklerden birisi de ağ üzerinden oyunu arkadaşlarınızla oynayabileceksiniz. WiFi ya da Bluetooth aracılığıyla oyunu arkadaşlarınızla oynayabileceksiniz.

 

Oyundaki gelişmiş grafikler dikkatlerden kaçmazken, kendi kategorisindeki en iyi çiftlik oyunlarından olan Farming Simulator 16 oyun severlerin mutlaka denemesi gereken oyunlardan birisi olduğunu söyleyebiliriz.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri